Шукаємо, де в Гусятині дешевше: ринок проти магазину

20.03.2018 20:00

     Де сьогодні вигідніше отоварюватися - на базарі чи в магазині? На ринку дешевше, але у магазині можна не лише купити, але й зігрітися, коли на вулиці мінусова погода.

 

 

 

 

 

 

 

 

     Традиційно ринок вважається більш "економним" місцем покупки, проте треба перевіряти самостійно. І тому, затиснувши в руці список з восьми цілком звичайних продуктів, які можна легко знайти як на ринку, так і в магазині, Наш Гусятин вирушив порівнювати ціни.

 

     Незважаючи на те, що обрані нами ринок і супермаркет знаходяться буквально в 100 метрах один від одного, ціни на деякі товари істотно розрізняються. Наприклад, свинний ошийок на ринку виявилося дешевше на 14,3%, а морожена риба хек - майже на 8 грн.

 

     Яблука в супермаркеті - на будь-який смак і гаманець, але все ж більшість сортів, в тому числі і на обраний нами "Лиголь", встановлена ціна 22,88 грн. Скажемо відразу: яблука - не дуже. Є й пригнічені, і підгнилі, так і форма у них далеко не ідеальна. А ось на ринку цей самий "Лиголь" - дійсно чудовий продукт, а ціна - на 3,80 грн. дешевше!

 

     Аналогічна історія зі свіжою зеленню. У супермаркеті зелений лук продається за 71,49 грн./кг, і невеликий пучок затягнув на 9,89 грн. На ринку за ті ж 10 гривень можна купити цибулі майже вдвічі більше!

 

     Зате сир краще купувати в супермаркеті. По-перше,сир тут дешевший на цілих 11.50 за кг. По-друге, в магазині є чіткий поділ, де - сир, а де - сирний продукт, а ринкові продавці запевняють, що абсолютно вся їх продукція - справжній сир. Проте періодичні перевірки показують, що вони все ж лукавлять і сирний продукт тут можна зустріти нітрохи не рідше, ніж у магазині. Ось тільки його доведеться купувати за ціною справжнього сиру, адже ні на вигляд, ні на смак відрізнити їх неможливо!

 

      Банани також краще купувати в магазині. Банани виявилися дешевшими на 4 гривні.

 

      Для більшого розуміння ситуації Наш Гусятин склав таблицю цін на продукти харчування.

 

 

     З молочними продуктами ситуація інша, бо в магазинах Гусятина важко знайти кисломолочні продукти в тих тарах, в яких вони продаються на ринку . Саме тому Наш Гусятин розрахував таку таблицю, щоб легше було наочно побачити різницю. 

 

 

 

 

     Ви можете запропонувати новину за поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Всі новини
Переглянуто 1257 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)