«МРІЯ» ЗБИРАЄТЬСЯ ЗГОРНУТИ ВСІ СОЦІАЛЬНІ ПРОЕКТИ НА ГУСЯТИНЩИНІ

20.03.2018 08:30

     Компанія «Мрія Агрохолдинг» має намір згорнути свою соціальну програму у Гусятинському районі, а свої підприємства перереєструвати в інші регіони. Про це заявив депутат Хорстківської міської ради Віталій Остафійчук.

 

 

 

 

 

 

     Така ситуація визріла через те, що ряд депутатів Хоростківської міської ради не хочуть надати в оренду агрохолдингу «Мрія» передбачену їм законом земельну ділянку. Йдеться про землю під автопарком, який всупереч закону і здоровому глузду рейдерським чином захопила фірма «Глобал Фіт».

 

     – Час іде, починається посівна компанія, а це означає, що часу немає, бо «Мрія» почала перереєстрацію своїх підприємств з Хоросткова за межі району, а це означає, що ми отримаємо в бюджет великий нуль. Мені важко зрозуміти позицію деяких депутатів, особливо тоді, коли голосується питання щодо земельної ділянки автопарку. Ну як так можна не любити своє місто? Десь стараюсь зрозуміти тих, кого пов’язує родинний зв’язок із керівником «Глобал Фіт», але хіба особисті інтереси мають стояти вище інтересів громади?, – дивується Віталій Остафійчук.

 

     Депутат повідомив, що біля тридцяти соціальних проектів було профінансовано «Мрією» лише за минулий рік, у бюджет Хоросткова сплачено близько півмільйона гривень та ще 200 тис. грн. на соціалку міста та Говилова.

 

     На конфліктну ситуацію вже відреагували кілька сусідніх сільських голів.

 

     – Вкрай стурбований ситуацією, яка складається в Хоростківській ОТГ щодо не надання в оренду компанії «Мрія» земельної ділянки, яка на законному рівні мала б їм належати. Є інформація, що компанія «Мрія» за таких обставин призупинить надавати усім селам соціальну допомогу. Це питання стосується кожної сільської ради, де обробляє землі «Мрія», оскільки виділяє кошти на соціальні програми в селі. А це є досить важлива допомога. Закликаю усіх депутатів Хоростківської ОТГ, причетних до цієї ситуації, з повагою поставитись до тих сіл, які через особисті інтереси депутатів можуть втратити можливість отримати від компанії «Мрія» допомогу на соціальні проекти в селі, – заявив голова Оришківської сільської ради Ярослав Мацієвський.

 

     Щоб розрулити ситуацію, розпочато збір підписів депутатів для проведення позачергової сесії Хоростківської ОТГ.

 

 

 

     Ви можете запропонувати новину за поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Всі новини
Переглянуто 504 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)