Скільки українців підтримують Томос про автокефалію ПЦУ: результати дослідження

15.05.2019 11:50

     Майже половина українців – 44,8% – схвалюють надання Українській православній церкві Томосу про автокефалію. А ось чверть громадян ще не визначилися щодо цього питання.

 

     Проти надання Україні Томосу виступають 31,8% українських громадян. Такі результати дослідження оприлюднив Київський міжнародний інститут соціології.

 

     Відомо, що опитування проводили протягом березня 2019 року. Всього було опитано 1200 респондентів, які проживають по всій території України, окрім окупованих Росією регіонів.

 

опитування від КМІС
Результати опитування, проведеного КМІС

 

     Зазначимо, що в альтернативному опитуванні 24 каналу позитивно до вручення Томосу ПЦУ ставляться 78% читачів, а не підтримують таке рішення 6%. У голосуванні взяли участь 55413 осіб.

 

опитування 24 каналу


     Саме єдина українська помісна православна церква являється церквою українського народу, кордони юрисдикції якої співпадають з державними кордонами. А тому, історично так склалося, що у випадку виникнення самостійної держави якогось православного народу майже відразу спричиняло і створення його помісної церкви. Тобто помісна церква є ще одним гарантом незалежності країни, що є вкрай важливо у теперішній час.

Всі новини
Переглянуто 84 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)