Децентралізація в дії: успішна громада - успішна країна!

05.03.2019 09:34

     Наше міське комунальне підприємство «Комунальник» поповнилось новою технікою, повідомляє Хоростківська міська рада:


     І. За кошти міського бюджету придбано автобус «Еталон», вартістю – 495 тис. грн.. Закупки відбувались через систему публічних електронних закупівель «ПРОЗОРО» , аукціон відбувся 10 грудня 2018 року. Даний автобус буде використовуватись для перевезення дітей, учнів, які беруть участь у спортивних змаганнях, конкурсах та олімпіадах, а також у потребах всієї громади.

     ІІ. За особистим зверненням депутата Хоростківської міської ради Віталія Остафійчука до народного депутата України Романа Заставного,за його сприяння, за кошти соціально- економічного розвитку закуплено трактор Донг Фенг 244 вартістю 228.700 грн. Закупки відбувались через систему публічних електронних закупівель «ПРОЗОРО» , аукціон відбувся 28 січня. 
Трактор буде виконувати роботи по благоустрою міста , а саме підмітання тротуарів та площ, косіння трави та прогортання тротуарів від снігу.

     ІІІ. За кошти міського бюджету закуплено трактор «Беларус» МТЗ – 82.1 , вартістю 472.200 грн. Закупки відбувались через систему публічних електронних закупівель «ПРОЗОРО» , аукціон відбувся 30 січня. До даного трактора буде придбано новий причіп та навантажувач, які в подальшому будуть використовуватись для потреб Хоростківської громади.

 

Всі новини
Переглянуто 295 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)