Щоб нова аптечка не була зайвим кілограмом в авто, водіям доведеться повчитись

18.03.2018 13:04

     Які медикаменти та засоби мають бути у автоаптечці нового зразка - поки невідомо. Проте попередній перелік уже є. І він значно кращий, ніж той, щоб був, кажуть експерти. Проте, водіям, які не вміють надавати домедичну допомогу, таки доведеться навчитись це робити. Звісно, якщо вони хочуть вміти користуватись аптечкою, а не просто возити її у багажнику. 

 

 

     У 2018-ому українські водії мають мати в авто автоаптечки нового зразка - європейського. Та поки урядовці не затвердять законопроекту про нову аптечку, наразі ще діє стара, склад якої не змінювався з часів СРСР. 

 

     І хоча експерти кажуть, що автоаптечка нового зразка просто необхідна, але є проблема - які б не були у ній медзасоби, якщо водій не вміє ними користуватись, то користі з них буде мало.  Те, що буде в комплектації у нових аптечках, значно краще, ніж те, що було. Наскільки я знаю, то склад нової автоаптечки ще не затверджений, але той первинний - дуже хороший. Але справді, яка б у вас не була супер крута і дорога аптечка, а ви не вмієте нею користуватись, то це зайвий кілограм в авто.  

 

 

     Ви можете запропонувати новину за поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Всі новини
Переглянуто 201 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)