Модернізований український танк Т-64: нові можливості бойової машини

12.02.2019 07:31

     Підприємство Укроборонпрому – Харківський бронетанковий завод – показало модернізований танк Т-64 зразка 2017 року, який є основною бойовою машиною ЗСУ на Донбасі.

 

 

     Т-64 отримав розширені бойові можливості за рахунок нових тепловізорів, цифрових радіостанцій, засобів супутникової навігації та нового динамічного захисту, повідомляєУкроборонпром.

 

     Цей танк з 2018 року серійно постачається до ЗСУ.

 

     Нові можливості модернізованого Т-64:

 

     1. Оснащення нічними приладами спостереження з електронно-оптичним перетворювачем третього покоління, які мають високу стійкість до світлових завад та забезпечують роботу при складних умовах, не чутливі до засвічення під час використання противником спеціальних завад у інфрачервоному діапазоні.

 

     2. У прицільний комплекс навідника інтегровано тепловізор, який забезпечує виявлення, розпізнавання та знищення противника вогнем 125-міліметрової гармати у будь-який час доби та за будь-яких погодних умов.

 

     3. Новий динамічний захист, що протидіє всім сучасним протитанковим засобам ураження: кумулятивним та бронебійним, а також ударно-кумулятивним боєприпасам типу “ударне ядро”.

 

     4. Оновлені танки оснащені системою супутникової навігації від Орізон-Навігація, яка дозволяє онлайн обмінюватись зашифрованими даними.

 

     5. Танки оснащуються новими цифровими радіостанціями Либідь К-2РБ, які забезпечують надійний, захищений від перешкод та перехоплення, зв‘язок на дистанції до 70 км.

 

 

 

Всі новини
Переглянуто 177 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)