ВИМАГАЙ ЧЕК. ЗРОБИ СВІЙ ВНЕСОК У РОЗВИТОК ГРОМАДИ!!!

18.03.2018 11:15

     Усі ми часто нарікаємо на бездіяльність чи недостатню роботу влади над надходженнями в бюджет. Водночас ставимо вимоги щодо належних дитячих майданчиків, розвитку спорту, малого чи середнього бізнесу, благоустрою і багато іншого.

 

 

 

 

     Однак, з огляду на це все, хотілося б зазначити, що кожен із Вас, шановні жителі Гусятинської громади, може вкласти свою лепту у розвиток нашого краю .Мова йдепро обов’язковий, хоча й дуже простий, крок – вимагати чек при купівлі акцизного товару. Купуючи підакцизну продукцію і беручи при цьому чек, Ви збільшуєте надходження не в «скарбничку» приватного підприємця, а в бюджет своєї громади. Кожна Ваша копійка, гривня, отримана від реалізації акцизного товару, вже завтра може інвестуватися в ремонт садочка чи школи, дороги, придбання апаратури в лікарню, озеленення громади і т. д. Нехтуючи своїм власним правом на чек – Ви зменшуєте можливість розвитку своєї, збагачуючи недобросовісних підприємців.

 

     Кажуть: «Копійка гривню береже», тож, вимагайте чек на підакцизні товари. Зробіть свій внесок у розвиток Гусятинської
громади!

 

 

 

     Ви можете запропонувати новину за поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Всі новини
Переглянуто 246 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)