Як так вийшло, що країна повелася на Зеленського?

04.02.2019 15:53

     Спробуйте пошукати відповіді на прості запитання: а що пропонує кандидат Зеленський? От що конкретно?

 

     Скажіть, як, ну як так можна, щоб країна повелась на Зеленського?! Притомні (на перший погляд) люди цілковито серйозно говорять: «Та нічого не зміниться, ну хоч насміємося!», - пише НВ.

     Насміємось, блін. Веселуха країні потрібна, розумієте?

– От прийде Зеленський і буде порядок, - каже мені юристка за освітою, яка працює в державній структурі.

– Який порядок? – питаю. – Як в кіно, чи що? 

– Ну, хоча б такий, як в кіно.

     Інша знайома, доросла і серйозна, гаряче розповідає:

– Він інший – ти  що, не розумієш? Він бізнес з нуля створив. У нього все чесно зароблене. Він вміє. І в Україні зуміє!

– Що зуміє?

– Все! Він новий, не те, що оці всі. Тільки крадуть.

– Дивись, – намагаюсь спокійно розповісти, – новий, так. А от чи інший? Бізнес в Росії є? Є. Фірми зареєстровані в офшорах, які дозволяють не платити податки в Україні, є? Є. Так в чому інший? В тому, що не був в політиці? Не був – і ти уяви не маєш, що може бути, правда ж?

     Не чує. Очі горять. Вова їй подобається. Просто подобається – кльовий чувак, розумієте? 

     Немає слів, звісно. Те, що команда Зеленського і він сам називає «програмою» – це купа банальних лозунгів, написаних або по приколу, або з бодуна. Обіцянки референдуму в ситуації, коли у нас немає закону про референдум. Патякання про те, що «народ всё будет решать» – це як? Які механізми? 

     Можу побитися об заклад, що ви не побачите зустрічей вживу з людьми кандидата Зеленського. Тому що він розповідає приблизно так, як відповідав на питання журналіста радіо Свободи про свої офшори. Тому що людина розважається і грає в чужу гру. 

     Висунення таких кандидатів – це тримання виборців за лохів і маргінес. 

     Але далі буде такого значно більше. Зеленський і Ліга сміху, Зеленський і 95 квартал, Зеленський і Розсміши коміка, Зеленський і реаліті-шоу Зеленського-кандидата… А в березні стартує черговий сезон Слуги народу. Я можу собі лише уявити, якої відвертої фігні туди понапихають сценаристи. 

     Тільки не треба паралелей з Рейганом – погугліть біографію Рейгана, як мінімум. 

     І не треба про ісландського Йон Гнарра – це про місто і про країну з більш пристойною ситуацією, аніж у нас. І про систему стримань і противаг.

     Коломойський, звісно, геніальний тролль. Не дотягує до рівня Березовського, але дуже старається. І якщо ми не ввімкнемо мозок, то у нього все може вийти цього разу.

     Тому ті, хто повторює мантру про «нового Зеленського» - повідомляйте про себе активніше. Це ускладнює, звісно, процес лікування. Зате спрощує процес постановки діагнозу. 

     І спробуйте пошукати відповіді на прості запитання: а що пропонує кандидат Зеленський? От що конкретно? В якій країні ми прокинемося? Куди рухатимемося далі? Хто буде міністром оборони? А міністром закордонних справ? А Генеральним прокурором? А головою Служби безпеки України? Саме на ці посади, за згодою з ВР, президент подає і призначає службовців. 

     І не забувайте: якщо в телевізорі щодня показувати дресированого собаку, то через три місяці ми всі оберемо його куди завгодно і ким завгодно.

 

Зоя Казанжи

Всі новини
Переглянуто 238 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)