В Гусятині відбулася урочиста академія з нагоди 100-річчя Соборності України

22.01.2019 13:05

     «З Днем Соборності, Україно!», - під таким гаслом сьогодні відбулася естафета єднання з нагоди 100-річчя Соборності України.  Вкотре, з причини цієї величної події на мості через річку Збруч проведено символічний акт єднання делегацій Тернопільської та Хмельницької областей. Тут сторони з’єднали синє та жовте полотнища в один-єдиний Державний Стяг України. 

 

     Таке видовище підносить патріотичний дух у кожному українському серці. За хорошою традицією сусіди обмінялися запашними короваями та вітальними словами. Урочистою колоною, прикрашеною жовто-синіми стягами , на чолі якої священики різних конфесій,  народний депутат України Микола Люшняк, керівники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування Гусятинщини та Чемеровеччини, учасники заходу рушили на  майдан Небесної сотні.

 

     Тут, біля пам’ятника Незалежності учасники заходу разом із священнослужителями різних конфесій Чемеровеччини та Гусятинщини молилися за Україну, за мир і спокій на нашій землі.

 

     Сьогодні, як годиться, над центральною площею селища замайоріло жовто – блакитними барвами українське знамено. До підніжжя пам’ятника Незалежності, як вияв шани та поваги, молоддю покладено корзини квітів патріотичного забарвлення.

 

     Хвилиною мовчання вшановано пам’ять усіх борців за незалежну і соборну Україну.

 

     Сьогодні, у День Соборності та Злуки, з нагоди 100-річчя підписання Акту злуки між представниками Української Народної Республіки та Західно - Української Народної Республіки із словами вітань та патріотичною промовою до учасників акції звернулися народний депутати України Микола Люшняк, голова Гусятинської районної ради Василь Бойчук,  перший заступник голови Чемеровецької райдержадміністраії  Едуард Шляков.

 

     Пісні про Україну звучали у виконанні аматорів двох районів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всі новини
Переглянуто 435 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)