З 1 СІЧНЯ СУБСИДІЇ ЗАМІНЯТЬ НА ЖИВІ ГРОШІ: ЩО І ЯК ЗМІНИТЬСЯ

02.01.2019 08:51

З першого січня 2019 року в Україні відбудеться монетизація субсидії на комунальні послуги.

Про це повідомляють у Міністерстві соціальної політики.

У проекті Державного бюджету на 2019 рік уряд заклав достатньо коштів – 55 мільярдів гривень - для того, щоб українці вже з січня отримували "живі" гроші для оплати комунальних послуг.

Сума урядової допомоги надходитиме безпосередньо на банківський рахунок субсидіанта у державному банку. Рахунок матиме спеціальний режим використання. Тобто кошти першочергово спрямовуватимуться на оплату послуг за спожитий газ, тепло, електроенергію й воду.

Монетизація субсидій відбуватиметься поступово, через те, що, у міністерстві планують максимально автоматизувати цей процес.

З першого січня 2019 року "живі кошти" на банківський рахунок надходитимуть тим, хто вперше звертається за допомогою. Тобто усі ті, хто подаватиме документи на субсидію у січні, вже отримуватимуть гроші на оплату комуналки на свій банківський рахунок.

У же з першого травня монетизація торкнеться тих, хто отримує субсидію чи пільгу вже багато років, зокрема користується допомогою в літній період. За підрахунками відомства - це приблизно три мільйони домогосподарств.

А з першого жовтня 2019 року запрацює повномасштабна монетизація, коли кожен, хто отримує житлову субсидію чи пільгу, отримуватиме їх готівкою.

Всі новини
Переглянуто 249 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)