Хто обмовляє мера Хоросткова? І кому це вигідно?

16.03.2018 12:13

     Звернення мера Хоростківської громади, щодо скандальної ситуації із вирубкою дерев в урочищі Дубина, яка виникла у Хоросткові.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Далі саме звернення:   

    

     Дорогі жителі Хоростківської громади !


     Усі ви маєте змогу спостерігати за спланованою провокацією проти мене, працівників міської ради та МКП «Комунальник». Адже вже тиждень, як у нашому місті працюють працівники поліції, прокуратури , обласної екологічної інспекції та ЗМІ.


     Яка ж причина? А справа в тім, що в п’ятницю Гусятинська поліція, з метою перевірки документів, зупинила 2 трактори МКП «Комунальника» з дровами. Невдовзі прибули хоростківські активісти. Поліція провела перевірку документів, а також перевірила діаметр стовбурів на причепі та діаметр пнів, після чого працівників комунального підприємства з технікою відпустили. Як виявилось пізніше на причепі були ясені та клени. 


     Однак, місцеві активісти не були згідні з рішенням поліції, доводячи, що це дуби з урочища « Дубина». І для того, щоб дану теорію пустити у маси, у соціальній мережі фейсбук було створено десяток фейкових сторінок (підставних) із яких поширювали вигадану та неправдиву інформацію, щодо ситуації, що виникла. 


     Журналісти цілий тиждень їздили по місту, визбируючи інформацію, компрометуючи мене та мого заступника.
14 березня, для перевірки стану нашої дубини, прибула обласна екологічна інспекція, і тоді спільно з активістами міста та працівниками міської ради, інспектори провели повне обстеження зелених насаджень урочища «Дубина». 


     Дорогі друзі, я хочу вам повідомити, що на усі дерева, які видаляються в нашому місті є складені акти та погоджено виконавчим комітетом Хоростківської ОТГ. Згідно цих актів видаляються тільки сухі, аварійні, дупляві дерева, а також ті, котрі поламані буревієм. 


     Стосовно урочища «Дубина», я не робитиму передчасних висновків, адже їх зробить обласна екологічна інспекція . Але я хочу заявити , що жодного здорового дерева працівниками комунального підприємства не було зрізано!
Звісно, всі видалені дерева звозяться на територію комунальника, де їх ріжуть, рубають і в подальшому використовують для опалення приміщень міської ради, міського комунального підприємства, міського будинку культури та частково садочку цукрового заводу.


     Хотів би також звернутим увагу на ще один факт. Я особисто дуже поважаю всіх жителів нашої громади – активних та дуже активних. Ми усі добре пам’ятаємо вибори 2015 року, під час яких на мене було вилито багато бруду. В 2017 році ті самі активісти старались, щоб я програв вибори, однак, я , дякуючи вашій довірі, виграв. І тому, сьогодні вони досі не можуть змиритись з власною поразкою, продовжуючи обливати мене брудом.


     А все тому, що стоїть вимога:
- чесно сплачувати податки;
- оформляти договора на землю та платити за оренду;
- сплачувати акцизний податок;
- для обєктів торгівлі на території ОТГ, працювати до визначеного часу і т.д. Однак, як бачимо, це не всім подобається….


     Тому, я дякую Вам, як виборцям, за підтримку, яку ви мені надали на виборах у 2015 та 2017 роках та прошу у Вас підтримки сьогодні, бо зараз вона мені потрібна, як ніколи…


     Дякую! Хай Вам щастить…

     Хоростківський міський голова Степан Гладун

 

 

 

      Ви можете запропонувати новину за поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Всі новини
Переглянуто 870 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)