З початку року з аліментників було стягнуто майже 4 млрд грн на користь дітей, – Мін’юст

09.11.2018 07:29

     Заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко заявила, що з початку року з боржників по аліментах було стягнуто майже 4 мільярди гривень на користь дітей. Про це вона сказала під час прес-конференції щодо результатів роботи ДВС за ІІІ квартали 2018 року, передає «Українська правда», посилаючись на прес-службу відомства.

 

     За її словами, у 2018 році велика увага Мін’юсту приділена питанню стягнення заборгованості зі сплати аліментів та заробітної плати.

 

     «Завдяки оновленому законодавству у сфері захисту прав дітей державним виконавцям Мін’юсту вдалося стягнути з початку року 3,8 млрд грн аліментів на користь 541 тисячі дітей», – сказала Глущенко.

 

     Вона додала, що у середньому на одну дитину стягнуто 7 тисяч гривень.

 

     Заступник міністра зазначила, що наразі майже 133 тисячам боржників з виплати аліментів обмежено право виїзду за кордон, керування автомобілем, користування зброєю та полювання.

 

     Також повідомляється, що складено 26,7 тисяч протоколів про притягнення боржників до адміністративної відповідальності і судами винесено 2151 постанову про накладення на боржника стягнення у вигляді суспільно корисних робіт.

 

     Раніше міністр юстиції Павло Петренко заявив, що з 29 серпня вступає в дію друга черга пакету законів щодо посилення покарання за несплату аліментів.

 

     Петренко додав, що за останні півроку з початку дії першого так званого пакету законів «Чужих дітей не буває», було стягнуто понад 2, 7 млрд гривень на користь майже півмільйона українських дітей.

 

     Як повідомлялося, що Кабінет міністрів заборонив перереєстрацію та зняття з обліку транспортного засобу в разі наявності відомостей про його власника в Єдиному реєстрі боржників.

 

     Раніше Міністерство юстиції відкрило онлайн-реєстр осіб, які не сплачують аліменти. 

Всі новини
Переглянуто 174 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)