Гусятинці вшанували пам'ять захисників України

16.10.2018 07:23

   Про омофор Пресвятої Діви Марії для сучасного героя та вічний спочинок для усіх захисників української землі молились сьогодні біля символічної могили Борцям за Волю України в селищі Гусятин.  Цього дня тут, з нагоди 76-ої річниці утворення Української Повстанської Армії, Дня Захисника України та Дня українського козацтва, у переддень величного свята Покрови Пресвятої Богородиці відбулося громадське віче.

 

     Для участі у заходах на чолі із державним знаменом сюди прибула колона із представників влади, ветеранських організацій, учасників антитерористичної операції, учасників державотворчих процесів, громадських активістів, жителів селища та представників трудових колективів.

 

     Священиками різних віросповідань відправлено поминальну панахиду. Хвилиною мовчання вшановано пам'ять усіх загиблих борців за волю і незалежність України.

 

     Традиційно захід розпочато із звучання Державного Гімну України та покладання до підніжжя символічної могили корзини квітів патріотичного забарвлення.

 

  До присутніх звернулися представники районної та місцевої влади -  голова райдержадміністрації Віталій Батіг, голова районної ради Василь Бойчук та голова Гусятинської об’єднаної територіальної громади Михайло Левицький.

 

     «Ми зібралися сьогодні тут, щоб віддати шану усім захисникам України повз століття та віки, а також воїнам сьогодення, зокрема вихідцям із Гусятинського району», - зазначив очільник району Віталій Батіг. Під час виступу він зазначив, що як би нам не було сьогодні важко, проте  перемоги в різних сферах життя в нас є.

     

     Однією з таких перемог  для України є надання Томосу про автокефалію православної церкви,    ще одного атрибуту незалежності.

     

   Віталій Батіг згадав тих бійців, що зараз перебувають на сході, виконують свій громадянський обов’язок, стоять на сторожі нашого спокою.

 

        Зичив їм та усім учасникам зібрання довгоочікуваного миру.

 

     З нагоди відзначення цієї події звучали патріотичні пісні, про неньку Україну та заступницю усіх військових Марію Зарваницьку.

 

     Голова райдержадміністрації Віталій Батіг  під час спілкування із учасниками визвольних змагань цікавився їх здоров’ям та настроєм. Дякував їм за неоціненний внесок – захист рідної землі від ворога, адже саме вони у свій час були очевидцями тих подій.

 

Всі новини
Переглянуто 620 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)