Слуга Януковича створив осередок його партії на Гусятинщині

08.10.2018 15:06

     Злочинна “армія” Партії регіонів глибоко пустила своє коріння. І після втечі державного зрадника Януковича, його “посіпаки” починають вилазити назовні та створюють своє угрупування під назвою “Розумна Сила”. Представляє її подружжя Хоптянів, а на Тернопільщині партію очолила дружина горезвісного екс-губернатора Надія Хоптян. А хто ж відважиться очолити її на Гусятинщині, і за які гроші..?

 

     В Тернопільській області а також на патріотичній Гусятинщині,  не цураючись російських кривавих коштів, цим питанням займається подружжя Хоптянів (екс-голова ОДА, член ГО «За тверезе життя» Валентин та екс-голова Гусятинської райради (обрана з 7 спроби) – Надія). Хоптяни роз’їжджають областю, налагоджуючи втрачені зв’язки серед колишньої команди Віктора Януковича, обіцяючи солодке життя без конфлікту, мріючи знову заскочити у владний корабель. 

 

    Яка ж реальність чекає на них від Гусятинської громади: продадуться, пожаліють, чи поб’ють? Те, що сепаратисти почали “виповзати” з підпілля – це недопрацювання громади, яке безумовно треба виправити.

 

 

 

 

 

Всі новини
Переглянуто 571 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)