Шкільне приладдя отримали першачки сіл Калагарівка, Красне, Мала Лука та Зелене

03.10.2018 08:55

     Чергову партію засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для кабінетів початкової школи в рамках реалізації Концепції Нової української школи одержали у навчальних закладах сіл Калагарівка, Красне, Мала Лука та Зелене. Ноутбуки, принтери та ламінатори першачкам вручали сьогодні голова райдержадміністрації Віталій Батіг та перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Гайдук. Голова РДА висловив сподівання, що отримані комплекти будуть обов’язкововикористовуватись у навчальному процесі, адже освітня реформа повинна бути підкріплена сучасним обладнанням та індивідуальним підходом до кожної дитини зокрема.

 

     Очільник району Віталій Батіг вітав педагогічні колективи із прийдешнім професійним святом. Зичив міцного здоров’я, терпіння та наснаги у роботі, злагоди у родинах, для учня завжди бути порадником, другом, вихователем, взірцем. 

     «Впевнений, що ваша невичерпна енергія, плідна творча діяльність завжди сприятимуть формуванню у дітей та молоді патріотичних і духовних ідеалів», - зазначив Віталій Степанович.

     Спілкуючись із педагогами, районний керівник цікавився як і чим живе школа. Проблемними залишаються питання опалення навчальних закладів, заміна вікон на металопластикові, утеплення фасадів, перекриття покрівель, комп’ютерне оснащення тощо.

 

     Нагальною проблемою кожної сільської школи сьогодні є низька наповненість учнями, зокрема першачками.

 

     Віталій Батіг оглянув як на практиці у цих навчальних закладах впроваджується концепція «Нова українська школа». Багато чого тут зроблено своїми силами.

 

     Дороги, що ведуть до населених пунктів та проходять через них перебувають в критичному стані та потребують ремонту. За словами місцевих жителів, поганий стан доріг призвело до незадовільного транспортного сполучення.

 

     Із сільськими головами районний керманич вів мову про виконання дохідної частини місцевого бюджету, пошук додаткових шляхів його наповнення, земельні питання, освітлення вулиць та ін.

 

     З окремих питань голова райдержадміністрації Віталій Батіг обіцяв своє сприяння уже в найближчий час.

 

 

 

 

 

 

Всі новини
Переглянуто 1015 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)