Як обрати зимову гуму

28.09.2018 05:43

     Є 5 основних моментів, на які необхідно звертати увагу при виборі зимової гуми: малюнок протектора, шипи, виробник, специфікація, маркування.

 

 

     Як обрати зимову гуму для авто і коли її краще ставити.

 

     Фахівці радять відвідати шиномонтаж, як тільки температура повітря опуститися нижче +7.

 

     А самі поради щодо вибору зимової гуми можна розділити на кілька важливих блоків.

 

     1. Разновідності зимової гуми

 

     У вас є два варіанти: нешипованная гума (європейська та скандинавська) і шипована гума.

 

  • Європейська гума підійде для водіїв, які люблять швидку їзду. У неї найбільш ефективне зчеплення з дорогою при поганій погоді, діагональний малюнок протектора, багато водовідвідних каналів.
  • Скандинавська гума підійде для тих, хто їздить не дуже швидко. Вона має хороше зчеплення з дорогою на льоду, м’які по жорсткості шини, малюнок складається з особливих прямокутників або ромбів, під час руху легко пробиває крижаний покрив. Підходить для асфальтових доріг.
  • Шипована гума має ефективне “прилипання” до вкритої льодом дороги і швидке гальмування в екстрених випадках. Ідеально підходить для водіїв, що тільки недавно сіли за кермо. Шини середньої жорсткості, малюнок протектора звивистий і хвилеподібний. Але варто звернути увагу, що в деяких країнах Європи шипована гума заборонена.

 

     2. Виробник і специфікація гуми

 

     Як правило, дешева зимова гума не зовсім якісна. Тому обов’язково вивчіть специфікацію, а також подивіться відгуки про обраної моделі і виробника.

 

     Найкраще пошукати на декількох майданчиках.

 

     3. Проведіть для покришки своєрідний тест-драйв

 

     Проведіть по шині текстильної рукавичкою в напрямку малюнка протектора. Якщо на шляху вашої руки не було ніяких перешкод, значить, продукт хороший.

 

 

     4. Термін придатності зимової гуми

 

     За ГОСТом, нова гума повинна зберігатися не більше 2-х років.

 

     5. Вивчіть маркування

 

     Перш ніж купити нову зимову “взуття” для автомобіля попросіть у продавця сертифікат відповідності європейським і українським стандартам.

Всі новини
Переглянуто 282 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)