Невже дороги Гусятина таки оновлять?

15.03.2018 08:53

     Кожної весни водії бачать одну і ту ж картину: асфальт на дорогах "тане" разом із снігом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Цього року всі ми є свідками, яка зима. Температурні режими, які від мінуса на плюс, і опади у вигляді мокрого снігу дуже негативно впливають на верхні шари дорожнього покриття. А так, як наші дороги збудовані десь у 80-х роках ХХ століття і вже пропустили всі терміни, необхідні для капітального ремонту реконструкції, - маємо те що маємо.

 

     Зважаючи на обмеженість коштів, які надає держава, дорожники краю будуть ремонтувати  дороги, і фінансувати ті роботи, які забезпечать безперебійний рух транспорту і безпечний проїзд дорогами.

 

     Якщо бути точним, то планується відремонтувати 42 км. дороги, розташованих у різних районах краю. Насамперед, до переліку потрапили ті ділянки, на які найбільше нарікають водії.

 

     Зокрема, будуть проводитися роботи на таких ділянках: "Хоростків-Постолівка", " Обхід смт.Гусятин", "Увисла-Пробіжна-Бурдяківці". Дорога у жахливому стані. Ямковий ремонт там треба проводити негайно.

 

 

 

     Ви можете запропонувати новину за поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Всі новини
Переглянуто 1084 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)