Дешеві дизельні автомобілі з Німеччини з брудними вихлопами ринули в Україну

10.09.2018 06:01

     Аналітики відділення прикладної логістики Університету Вюрцбург-Швайнфурта спільно з Асоціацією європейського бізнесу (АЄБ) за результатами дослідження ринку на основі даних Федерального статистичного управління Німеччини встановили, що експорт уживаних дизельних машин з Німеччини протягом року зріс до 239 тис. 541 шт. (+ 20,5%).

 

     Після дизельного скандалу на домашньому ринку дилерам все важче збувати дизельні автомобілі. Експорт стає ледь не єдиною альтернативою. Так, поставки старих дизельних німецьких машин в Україну збільшилися на 136%, в Хорватію – на 89,6%, в Болгарію – на 27,7%, Румунію – на 26,8% - повідомляє Свідок.

 

     За словами професора відділення прикладної логістики Університету Вюрцбург-Швайнфурта Крістіана Кіллі, у менш розвинених європейських країнах німецькі дизельні автомобілі з брудними вихлопами купують в основному через низькі цін. А сучасні і поліпшені дизельні машини знаходять покупців на більш вимогливих ринках Іспанії, Австрії та Франції.

 

     Але в країнах з високим рівнем екологічної грамотності експорт дизельної техніки з Німеччини падає: в Норвегію на 26,6%, до Швейцарії – на 18,7%, Фінляндії – на 9%. 

Всі новини
Переглянуто 308 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)