На Гусятинщині втопився 39-річний чоловік

20.08.2018 06:31

     39-річний чоловік втопився у ставку села Рудки Гусятинського району. За інформацією рятувальників, чоловік відпочивав з компанією біля водойми. Після купання він вже не повернувся.

 

 

     17 серпня о 16:45 надійшло повідомлення про те, що під час купання у ставку зник чоловік. Подія трапилась у с. Рудки Гусятинського району, розповідають в Управлінні ДСНС.

 

     Оскільки працівники Гусятинської водолазно-рятувальної станції не змогли провести пошукові роботи, довелось залучити водолазів із обласного центру. Рятувальники обстежили акваторію та виявили тіло загиблого неподалік від берега.

 

     «Вода забрала життя ще однією людини. Ми вкотре нагадуємо: вода не пробачає легковажності, тому відпочинок повинен бути безпечним, а дорослі – відповідальними! Не заходьте у воду у стані алкогольного сп’яніння. Уникайте небезпечних ігор в воді, стрибків з пірсів та містків. Пильнуйте дітей та ні в якому разі не дозволяйте їм йти до водойми без супроводу дорослих», – повідомляє управління ДСНС в області.

 

     За словами речника ДСНС в області Ірини Крупи, від початку року у водоймах області втопилася 33 людини, серед них – двоє дітей. Рятувальники просять дотримуватися правил безпеки біля води.

Всі новини
Переглянуто 1410 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)