Мер Хоросткова відтепер має третього заступника — Петра Сліпця

09.08.2018 05:22

     7 серпня у приміщенні Хоростківського міського Будинку культури під головуванням міського голови Степана Гладуна пройшло друге пленарне засідання сьомої сесії VIII скликання Хоростківської міської ради, на яке прибуло 19 обранців.

 

     Депутати затвердили звіт про виконання бюджету за І півріччя 2018 року і внесли зміни до місцевого бюджету, затвердили Програму «Сучасна екстрена медична допомога – запорука збереження життя», «Положення про відділ освіти, сім’ї молоді та спорту», низку проектно-кошторисних документації, внесли зміни до ряду рішень попередніх сесій міської ради у структуру Хоростківського МКП «Комунальник», заслухали інформацію про використання коштів соціальної підтримки громади Благодійним фондом «Агрохолдинг Мрія», збільшили чисельний склад земельної комісії до 7 депутатів, а також проголосили 2018 рік, роком ЗУНР на території Хоростківської ОТГ.

 

     Скориставшись своїм правом, міський голова Степан Гладун запропонував кандидатуру Петра Сліпця на третє вакантне місце заступника міського голови, якого депутати підтримали і обрали одноголосно.

 

     Петро Ярославович Сліпець народився 25 січня 1970 року в селі Перемилів Гусятинського району Тернопільської області. Громадянин України. В 1989 році закінчив Чортківське педагогічне училище. В 1998 році закінчив Львівський житлово – комунальний коледж за спеціальністю експлуатація газових мереж. З 1991 року працював вчителем початкових класів. У 1995 році призначений на посаду диспетчера АДС в ПАТ «Гусятингаз». З 2003 року обіймав посаду майстра з експлуатації внутрібудинкової служби. У 2014 році призначений начальником Гусятинського УЕГГ ПАТ «Тернопільгаз», де працював по даний час. У 2006 році обирався депутатом Гусятинської районної ради. У 2015 році обраний депутатом Тернопільської обласної ради. Член постійної комісії з питань земельних відносин, агропромислового комплексу та розвитку села. Проживає у селі Перемилів.

 

     Значну частину роботи сесії зайняло розгляд питань, що стосується земельного законодавства. Міський голова підбив підсумки роботи, відповів у «Різному» на запитання депутатів щодо графіків ремонту доріг у громаді, облаштувань автобусних зупинок та дорожніх знаків, подякувавши за плідну роботу, закрив сьому сесію VIII скликання Хоростківської міської ради.

Всі новини
Переглянуто 670 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)