На Гусятинщині незаконно вирубали ліс: Сума збитків перевищує мільйон

02.03.2018 08:16

Факт самовільної рубки лісу зафіксовано Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області у лютому ц.р. на території Личковецької сільської ради Гусятинського району у результаті розгляду звернення Гусятинської РДА.

 

 

 

 

 

 

 

     Незаконною рубкою лісу на Тернопільщині завдано шкоди на 1,7 млн.грн.

 

     Дане порушення вчинено невстановленими особами у лісових насадженнях в урочищі «Дубина». Обстеженням місця події виявлено 128 пнів незаконно зрубаних дерев породи дуб. У результаті валки ще 41 дерево пошкоджено до ступеня припинення росту. На місці події зафіксовано сліди роботи вантажної техніки та частину залишеної свіжозрізаної деревини. З метою уникнення подальшого розкрадання незаконно зрізаної деревини Інспекціїєю досягнуто усної домовленості із головою Гусятинської РДА та дирекцією ДП «Чортківське лісове господарство» щодо забезпечення збереження лісопродукції.

 

     Шкода, заподіяна лісу внаслідок згаданого порушення, склала 1,739 млн.грн.

 

     У зв'язку з тим, що у даних діях вбачаються ознаки злочину, відповідальність за який передбачено ст. 246 Кримінального Кодексу України, матеріали передано до ГУПН в Тернопільській області для вжиття заходів реагування.

 

 

 

      Ви можете запропонувати новину за поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Всі новини
Переглянуто 2797 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)