Шацькі озера: як виросли ціни і що реконструюють(ВІДЕО)

06.08.2018 05:51

     Туристичний бум на Шацьких озерах за місяць до осені. Чи не вперше за все літо тут аншлаг відпочиваючих. Бази, готелі і приватні садиби переповнені.

 

 

     І хоча ціни в цьому сезоні виросли приблизно на 10% - відпочиваючих це не бентежить, тепер головне, щоб умови були комфортними.

 

     За місяць до осені на Шацьких озерах перший наплив відпочиваючих. Поніжитися в теплих хвилях найглибшого озера України з'їхалися тисячі туристів. Чи це не перші спекотні вихідні тут за літо.

 

     Ціни на житло в цьому сезоні підвищили до 10%. Але вільних кімнат на ці вихідні вже немає. Розібрали все - найдорожче за 2 тис. За будиночок, і навіть по 70 грн. за ліжко - правда з зручностями на вулиці і в двох кілометрах на пляжу.

 

     Кому жити ніде, встановлюють намети прямо у приватних садиб. Або ночують в машинах.

 

     Зручний паркінг, ліхтарі і зручні входи на пляж. Проект на такий розвиток вже готовий - скоро будуть шукати підрядника.

 

     А про центральної каналізації в селі поки тільки мріють. Сотні баз відпочинку навколо озера зливають нечистоти в вигрібні ями.

 

     Але чиновники планують підвести сюди каналізацію завдяки проекту, який на 90% фінансує Європа, решта - бюджети різних рівнів.

 

     Центральний пляж, нарешті, взялися облаштовувати, проклали дерев'яні доріжки, привезли білого пісочку, встановили урни і біотуалети.

 

     На улюбленому курорті Волині стане комфортно через два роки.

 

Всі новини
Переглянуто 431 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)