Міні – ярмарок вакансій «Мрія Фармінг Тернополь»

06.08.2018 05:42

     01.08.2018 р. на звернення ТОВ «Мрія Фармінг Тернополь»  в приміщенні Гусятинського районного центру зайнятості  проведено міні – ярмарку вакансій.

 

      Дане товариство є   одним з  ланок  потужного роботодавця України   « МРІЯ Агрохолдинг» — великої агропромислової компанії України, яка  оперує шостим за розміром земельним банком в Україні. Заснована 1992 року. Обробляє близько 165 тис. гектарів землі в Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській і Рівненській областях.  Продукція експортується у більш як 20 країн світу. Компанія має значний досвід у сільгоспвиробництві, який її співробітники вміло поєднують із застосуванням передових технологій, сучасного обладнання та сільськогосподарської техніки, а також з ефективним всебічним і раціональним використанням природних та земельних ресурсів. Одним з напрямків її діяльності є  вирощування картоплі. Для тривалого зберігання картоплі «Агрохолдинг» використовує сучасне картоплесховище місткістю 52 тис. тонн. Обладнане сортувальними лініям з підтримкою температурного режиму. Одна з таких потужних ліній знаходиться в с. Васильківці Гусятинського району. Метою даного заходу було  максимальне заповнення  вакансій    заявлених роботодавцем.

  

     В заході брали участь: голова комісії з припинення Гусятинського РЦЗ -А.Д. Череватий та представники роботодавця  Ю.І. Дудяк та О.Б.Чернета - менеджери з підбору персоналу, спеціалісти центру зайнятості. Юлія Дудяк ознайомила присутніх з вакансіями, а саме  обліковець,підсобний робітник, оператор механізованих та автоматизованих складів. Претендентам на вакантні посади товариство пропонує: офіційне працевлаштування,  комфортні умови праці,  обіди, безкоштовне транспортування до місця роботи. 

            

     В результаті даного заходу 6 особам видано направлення   на працевлаштування .

Всі новини
Переглянуто 298 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)