Степан Барна подарував годинник уродженцю Гусятинщини

05.07.2018 08:01

     Двоє учнів із Тернопільщини, які склали ЗНО на 200 балів отримали іменні годинники від очільника ТОДА Степана Барни.

 

     Марія Чупа, випускниця Ковалівської школи Монастириського району, вважає, що готуватися до складання тестувань потрібно не лише у випускному класі, а впродовж усього навчання в школі. Також дівчина наголосила, що без репетиторської допомоги дуже важко досягти таких результатів, тому вона відвідувала репетиторські заняття щовівторка та щосуботи.

 

     Проте наступний щасливчик, який отримав 200 балів за складання ЗНО із хімії дарує надію на те, що самостійна підготовка також може бути ефективною. Ярослав Нечесний, випускник Бучацького колегіуму та уродженець Гусятинського району, склав ЗНО на відмінно, не відвідуючи додаткові заняття.

 

     Загалом цьогоріч по 200 балів з одного предмету на ЗНО отримали 4 випускники Тернопільської області, а більше 400 школярів здали зовнішнє незалежне оцінювання на більше, ніж 190 балів. За цими даними Тернопільщина посіла третє місце в Україні з чим потенційних вступників до ВНЗ і привітав голова ТОДА Степан Барна.

 

     – Дякую вам від імені Тернопілля за старання та відмінні результати.  Мені  важливо, щоб учні Тернопільщини брали з вас приклад та демонстрували високі результати у нашому краю. Бажаю вам реалізуватися як хороші фахівці своєї справи саме на теренах нашої області, – звернувся до випускників Степан Барна.

 

     До слова, обоє лідерів мають наміри вступати у медичні навчальні заклади, проте остаточно не визначилися із конкретним вузом.

 

IMG_2511.JPG

IMG_2513.JPG

Всі новини
Переглянуто 510 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)