Трупи у смітнику, чагарниках та біля школи: Гусятинщиною розгулює небезпечний підозрюваний

04.07.2018 07:55

     Особливо небезпечний мешканець Гусятинського району Феськів Михайло Петрович, обвинувачуваний у скоєнні трьох вбивств, і досі на свободі.

 

     Два тижні тому Тернопільщину сколихнула жахлива знахідка – два трупи. У ході слідства вияснили, що знайдені тіла були позбавленні життя в один день. Відтак, за словами начальника ГУНП в Тернопільській області, полковника поліції Олександра Богомола злочин був скоєний 7 червня у будику № 4, кв. 9, що по вулиці Тарнавського. Причиною для того, щоб позбавити життя двох своїх друзів для підозрюваних Михайла Феськів та Андрія Рудковського став алкоголь та непорозуміння між товаришами. Отож, тіло першої жертви винесли у поліетиленовому пакеті та викинули неподалік школи № 29 міста Тернополя, а вже під вечір у сміттєвий бак відправили спочивати тіло іншого свого друга Кузьми.

 

     Після чого Андрій та Михайло – підозрювані на той момент у скоєнні двох злочинів, були поміченими у селі Біла.  

 

     – У ході проведення додаткових заходів 29 червня отримано докази про причетність Михайла Феськів до вбивства третьої особи, його співучасника – Андрія Рудковського. Деталі цього злочину поки не оприлюднюються,  – стверджує Олександр Миколайович.

 

     Також Олександр Богомол наголошує на тому, що обвинувачений у трьох вбивствах може й досі перебувати у межах Тернопільської області, оскільки у нього немає засобів для пересування. Проте ця людина здатна вижити у надскладних умовах, адже вже мала такий життєвий досвід.

 

     – Раніше Феськів Михайло був у місцях позбавлення волі. Відтак, у 2013 році його посадили в тюрму за вбивство, звідки той умудрився втекти. Після чого втікач у зимово-весняний період переховувався  у лісі та виживав завдяки дарам природи, тобто потрібно зважити на те, що це витривала людина, яка може переховуватися у кар’єрах, закинених будинках на хуторах чи у лісі,  – запевняє Олександр Богомол.

 

     Зазначимо, що Михайло Феськів 14.05.1977 року народження, який проживав у місті Тернополі по вулиці Лесі Українки, може мати при собі короткий складний ніж. Також просимо допомогти у розшуку цього громадянина. Якщо ви володієте будь-якою інформацію щодо цієї теми звертайтеся за телефонами: 067) 471-66-23, (067) 351-38-37, 27-11-70 або на лінію “102″. Анонімність гарантується.

Всі новини
Переглянуто 6241 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)