З Днем журналіста колектив тижневика "Вісник Надзбруччя" привітав Віталій Батіг

11.06.2018 06:33

     Із професійним святом працівників засобів масової інформації вітали сьогодні голова райдержадміністрації Віталій Батіг та голова районної ради Василь Бойчук. 

 

 

 

 

 

 

     Колективу працівників районного часопису «Вісник Надзбруччя» посадовці зичили об’єктивності у творчості, свободи та незалежності у професійній діяльності, добрих новин, високих рейтингів, поповнення аудиторії, а також міцного здоров’я, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера та наполегливості у досягненні нових висот на ниві журналістики. 

     «Висока професійність, глибока аналітичність, об’єктивність та оперативність висвітлення проблем і подій – це те, що завжди притаманне вам, журналістам нашого краю. Особливу повагу викликає те, що, дотримуючись норм професійної етики, ви підтримуєте конструктивний діалог із владою, сміливо висвітлюючи здобутки і вказуючи на проблеми», - у своєму вітальному слові зазначив Віталій Батіг. 

     За високий професіоналізм, сумлінну творчу працю, об’єктивне та багатогранне висвітлення подій сьогодення Гусятинщини, діяльності органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, активну громадянську позицію та з нагоди Дня журналіста редактору та працівникам районного тижневика «Вісник Надзбруччя» вручено подяку та грамоти.

Всі новини
Переглянуто 380 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)