Гусятин: співпраця з ОТГ

11.06.2018 06:22

     З метою пом’якшення ситуації на місцевому ринку праці, налагодження тісніших контактів зі сторонами соціального партнерства, а саме із об’єднаними територіальними громадами та суб’єктами господарювання в питаннях працевлаштування селян, популяризації розвитку підприємництва в аграрному секторі, фахівці Гусятинського районного центру зайнятості провели семінар із соціальними партнерами на тему: «Шляхи сприяння зайнятості сільського населення.

 

     Співпраця з об’єднаними територіальними громадами» за участю представників об’єднаних територіальних громад, роботодавців району, працівників Пенсійного фонду.

 

     Директор Гусятинського РЦЗ Антон Череватий ознайомив присутніх із послугами служби зайнятості; розповів про нові інструменти та підходи в роботі, можливість підтвердження професійної кваліфікації за результатами неформального навчання, право на отримання ваучера на навчання, сервіс «Електронний кабінет», створений як для шукачів роботи так і для роботодавців; особливу увагу приділив питанню легалізації зайнятості, працевлаштуванню сільського населення та налагодження подальшої співпраці із територіальними громадами.

 

     Також мова йшла про організацію громадських робіт у населених пунктах, які увійшли до громад та можливість тимчасового працевлаштування селян. З метою запобігання міграції сільського населення «на заробітки» за кордон директор РЦЗ звернувся до роботодавців щодо збільшення рівня заробітної плати та легального оформлення трудових відносин із найманими працівниками.

 

     Учасники семінару обговорили питання подальшої співпраці, поділилися досвідом, висловили свої пропозиції щодо майбутньої взаємодії на ринку праці.

 

     На завершення Антон Череватий висловив подяку присутнім та сподівання на подальшу тісну співпрацю із територіальними громадами та роботодавцями щодо працевлаштування сільського населення та сприяння розвитку підприємництва в аграрному секторі.

Всі новини
Переглянуто 218 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)