Про інтерактивний захід для молоді «Твоя майбутня професія»

07.06.2018 06:51

     04 червня 2018 року на території Гусятинської ЗОШ I-III ст. смт Гусятин на базі мовного табору «Друзі» та національно-патріотичного табору «Патріот» відбувся інтерактивний захід для молоді «Твоя майбутня» професія за участю фахівців Гусятинського районного центру зайнятості.  


         В програмі заходу:-профорієнтаційні ігри, вправи (ознайомлення з професіями, аналіз професій);-профорієнтаційне тестування з метою професійного самовизначення;-консультації спеціалістів;

 

     Фахівець з профорієнтації  Любов Підлипняк  та фахівець з  питань зайнятості  Наталія Козир  працювали відповідно до вікової категорії учасників на ігрових зонах (станціях), що мали назву певного напрямку роботи: «Я і майбутня професія» (для учнів 8 класів), «Поринь у світ професій» (для учнів 5-7 класів), «Професійні мрійники» (для учнів 1-4 класів).

 

     Наймолодші учасники заходу активно брали участь у фізкультхвилинці «Професійні вміння», відгадували загадки про професії, грали в гру «Предмети та професії», «Ланцюжки професій». Учні 5-7 класів взяли участь у грі «Естафета професій», «Пантоміма»(«Зобрази професіонала»), «Влуч м`ячем». Восьмикласники зацікавилися правилами вибору майбутньої професії та помилками, які часто допускають при виборі професії.  Вони мали змогу пройти цікаві тести на визначення типу характеру, а також тест який допомагає зорієнтуватися у світі професій та зробити свій вибір – диференційно-діагностичний опитувальник професійної спрямованості Е.Клімова.  В кінці заходу, біля школи на асфальтному покритті учні з захопленням малювали свою майбутню професію та розповідали про професії членів сім’ї та близьких людей.

 Учасники заходу отримали позитивні враження, корисну інформацію та кваліфіковані роз`яснення фахівців центру зайнятості щодо вибору майбутнього професійного шляху.

Всі новини
Переглянуто 186 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)