На території Гусятинського парку в рамках районної акції "Діти мають права" відбувся профорієнтаційний квест "PROFILAND"(ФОТО)

05.06.2018 06:53

     01 червня 2018 року з нагоди Дня захисту дітей  на території Гусятинського парку в рамках районної акції "Діти мають права" відбувся профорієнтаційний квест "PROFILAND"  за участю фахівців Гусятинського районного центру зайнятості. 

 

   


             В програмі заходу:-профорієнтаційні ігри, конкурси, вікторини на професійну тематику, профорієнтаційне тестування з метою професійного самовизначення; консультації спеціалістів. Фахівці районного центру зайнятості працювали з учнями сімох команд, допомогали дітям проходити  профорієнтаційне тестування та визначати тип характеру за допомогою простих вправ.

 

     Команди активно брали участь у грі «Професійні вміння», «Пантоміма»(«Зобрази професіонала»), “Сформуй прислів'я”, відгадували загадки про професії. Старші учасники зацікавилися формулою вибору професії та мали змогу пройти цікавий тест на визначення типу характеру.

 

     Учасники заходу отримали багато корисної інформації щодо професій , хороший настрій та масу позитивних емоцій.Найзавзятіші команди “ Усмішка” та “Дитинство” отримали на згадку невеликі призи.У  квесті взяли участь 75 школярів  Гусятинського району та ОТГ.  

 

Всі новини
Переглянуто 192 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)