Свято для дітвори відбулося в Гусятині (ФОТО)

04.06.2018 07:27

     У перший день літа ми традиційно відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Міська влада та творчі колективи  Гусятина підготували яскраву концертно-розважальну програму. 

 

     Перед початком розваг учасники дійства на чолі із парохами селища молилися за здоров’я та добру долю усіх дітей.

 

     Сьогодні дітей супроводжували різноманітні вікторини, запальні танці та пісні, розваги та цікава концертна програма. Також дітвора брала участь у майстер-класі із гончарства, конкурсі дитячого малюнку на асфальті «Я маю право на любов», спортивних змаганнях, у флешмобі «Ми-майбутнє України».

 

 

     До участі у заходах з нагоди відзначення Дня захисту дітей залучено діти пільгових категорій, учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб.

 

     Найзавзятіших нагороджено відзнаками за активну позицію.

 

     Учасників заходу частували солодощами та іншими смаколиками.

 

 

     Діти – це безмежна щирість та відвертість, сонячні посмішки та приємні клопоти. Саме від нас дорослих залежить, як складуться їхні долі.

 

     Хочеться вірити в те, що кожна дитина обере правильний шлях, знайде своє покликання, виросте достойною людиною.

 

     Міцного здоров’я та щирих посмішок, безтурботного дитинства та миру зичив голова райдержадміністрації Віталій Батіг у своєму вітальному слові дітям під час святкових заходів з нагоди Дня захисту дітей. А ще районний керманич бажав дітворі хорошого настрою та позитивних емоцій в ході свята.

 

 

     До присутніх із теплими словами вітань також звернувся голова Гусятинської об’єднаної територіальної громади Михайло Левицький.

 

Всі новини
Переглянуто 563 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)