Що зміниться з 1 червня 2018: ціни, тарифи, комуналка

01.06.2018 06:15

     В Україні в червні 2018 може вирости ціна на газ для населення, а також посилять відповідальність за несплату боргів за комунальні послуги.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Що зміниться в Україні з 1 червня і протягом місяця - читайте в матеріалі Гусятин.com.ua.

 

     Соціальна сфера

 

 

     Може зрости ціна на газ для населення . Кабінет міністрів України прийняв рішення не підвищувати ціну на газ для населення до 1 червня. Відповідну постанову було прийнято на засіданні уряду 28 березня без обговорення.

 

     Відповідальність за непогашену комунальну заборгованістьстане більш жорсткою. З 10 червня 2018 вступає в дію Закон України Про житлово-комунальні послуги, в рамках якого відповідальність споживача за непогашену заборгованість стане більш жорсткою. Закон передбачає нарахування пені за кожний день її прострочення, обмеження і припинення надання послуги в цілому.

 

     З 1 червня вид на проживання буде видаватися у формі ID-карти. Уряд затвердив новий зразок бланка дозволу на проживання та порядок його оформлення і видачі.

 

     Що з доларом і бензином

 

 

     Курс долара може змінитися на користь гривні . У найближчі кілька місяців всі фактори будуть на боці української національної валюти. Так, зростають ціни на сировинних ринках, закінчився опалювальний сезон, збільшуються експортні виручки аграріїв. Єдине, що може зупинити ревальвацію гривні - "погані" новини від МВФ.

 

     Паливо може подорожчати через зростання цін на нафту.

 

     - Якщо нафта продовжить дорожчати, то і підвищені ціни на паливо не змусять себе чекати.

 

     Ринок змінюється дуже швидко. Дійсно, ці події з подорожчанням нафти для нас як для країни-імпортера нафтопродуктів - не дуже хороша новина.

 

     Ми будемо змушені дублювати це підвищення, закуповувати за новими цінами, - коментує Фактам ICTV директор консалтингової групи А-95 Сергій Куюн.

 

     Нацбанк

 

 

     Нацбанк з 1 червня почне впровадження нового нормативу для банків - коефіцієнта покриття ліквідністю. LCR відображає рівень стійкості банку до короткострокових шоків ліквідності, характерних для кризових періодів, коли відбувається значний відтік коштів клієнтів.

 

     Освіта

 

 

     З 1 червня Міносвіти планує здійснювати ліцензування освітньої діяльності вищих навчальних закладів виключно в електронному вигляді. Ліцензійні справи будуть реєструватися в порядку надходження їх в Міносвіти згідно електронної черги.

 

     Кабінет міністрів України збільшив преміальні Всеукраїнського конкурсу Учитель року - переможці отримуватимуть по п'ять мінімальних заробітних плат. Постанова набирає чинності з 1 червня 2018 року.

 

     Зв'язок

 

 

     Укрпошта має намір запустити пілотний проект пересувного відділення з 1 червня. Перший пілотний проект поїде в Чернігівську область.

 

     Кабмін погодив з 1 червня старт пілотного проекту з мультимодальних переміщенням транзитних відправлень поштою .

Всі новини
Переглянуто 835 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)