Випускний 2018: що потрібно одягнути, щоб бути стильною. Поради від Андре Тана

23.05.2018 06:50

     Корсети, сукні весільного типу, яскраві кольори. Про це сучасним випускницям краще забути. Як каже відомий дизайнер Андре Тан, зараз в моді комфорт і найкраще створювати легкі образи, які завжди будуть доречними та вишуканими.

 

 

     - Взагалі, за останніх два роки випускні дуже сильно змінились, - каже Андре Тан.

 

     - Якщо раніше в нас просили такі сукні, які б створювали ефект вау. Щоб вийшла, перемогла і - зірка. Це було протягом десяти, а то і п'ятнадцяти років. А за останніх два роки тренд змінився, і прийшов він все-таки з Західної України. Можемо про це впевнено говорити, бо в кожному місті цього регіону маємо магазин. 

 

      За словами Андре Тана, оскільки Західна Україна ближче до Європи, то нам легше сприймати новинки. А зараз в тренді - мінімалізм. - І випускниці хочуть все дуже мінімалістичне, ніяких корсетів, - каже дизайнер.

 

     - Мереживо може бути, але не яскраве, а кольору пудри, наприклад. Раніше випускниці ледь не весільні сукні купували, щоб запам'яталось раз і назавжди. А зараз навпаки - хочуть щось таке, що вони зможуть одягнути потім на навчання чи якийсь захід.  Зараз для випускниць у тренді сукні довжини міді, відкриті плечі, принт  в горошок, мереживо.

 

     З тканин - жаккард або тафта, тканини, які тримають форму. Жорсткі лінії, силуети типу корсетів та все, що було модним в попередні роки - відійшло на другий план, як каже дизайнер.

 

     - У моді - комфорт, і підтвердження цьому нова колекція Chanel вечірніх суконь із кросівками, - каже Андре Тан. 

Всі новини
Переглянуто 147 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)