Ученицю вигнали зі ЗНО через телефон. Тепер в її атестаті буде 1 бал з математики

23.05.2018 06:46

     На Тернопільщині в учениці під час здачі ЗНО з математики, яке здавали 22 травня, помітили мобільний телефон. Телефон забрали, а для дівчини оцінювання завершилось. 

 

 

 

 

 

 

     Звідки учениця і у якій саме школі вона здавала ЗНО, організатори проведення ЗНО не кажуть.  Варто відвідати Відкриття нічного клубу PULSE За правилами ЗНО мобільні пристрої не можна використовувати під час тестування.

 

     - Такий випадок був, підтверджую. Де це було, сказати не можу. Це вже відбулось, дитина напевно не зрозуміла всієї відповідальності, - каже заступник директора інституту післядипломної педагогічної освіти, відповідальний за організацію ЗНО в Тернопільській області Юрій Шайнюк.

 

     - Вона ще має здавати ЗНО з інших предметів. Обов'язкове тестування з української мови та літератури, а математика  - це більше профільний предмет.  Якщо учениця здасть ЗНО з біології та хімії, то має шанс поступити у медичний університет і бути хорошим лікарем.  Атестат ця учениця отримає, але у ньому стоятиме 1 бал з математики.  - Більше таких випадків не було і сподіваюсь, що не буде, - додає Юрій Шайнюк.

 

     - Бо це буде наукою для інших. Загалом, тестування пройшло відповідно до регламенту роботи пункту тестування. А на 2 290 осіб одне порушення - це не показник. 

 

      Загалом в Тернопільській області було 9 пунктів тестування: в Тернополі, Кременці та в Чорткові. У тестуванні з математики взяло участь 2 152 особи, зареєструвалося 2 290. Всі пункти почали працювати вчасно.

Всі новини
Переглянуто 827 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)