Більше 7 тисяч жителів Гусятинщини підписали декларації із лікарями

22.05.2018 06:55

     З 2 квітня в Україні стартувала кампанія з підписання декларацій про вибір лікарів з надання первинної медичної допомоги «Лікар для кожної сім’ї».

 

 

 

 

 

 

     На сьогодні понад 7 тисяч Гусятинців підписали декларації з лікарями первинної ланки. Найбільше угод укладено в Гусятині - 1948. На другому місці - Хоростків ( 1274 ), третьому - Копичинці ( 1012 ). Не пасуть задніх і жителі Яблунова,( 603 ). На п'ятому місці опинилися жителі Личковець - 506 підписаних декларацій.

 

     Зауважимо, що кількість підписаних декларацій залежить не тільки від активності пацієнтів, а й від чисельності населення та кількості закладів, що вже підключені до електронної системи та розпочали підписання декларацій.

 

     А от жителі Увисли та Гадинковець дивляться вовком на цю реформу. Жодна особа не підписала декларацію з сімейним лікарем.

 

 

     Аналізуючи дану таблицю видно, що жителі Гусятинщини стали більш активнішими, адже за станній тиждень уклали майже половину всіх декларацій( 45,3%). Тобто Гусятинці почали ставитися більш лояльніше до запровадження медичної реформи.

 

     Нагадаємо, кожен може обрати собі терапевта, педіатра або сімейного лікаря у будь-якому медичному закладі. Гроші за обслуговування пацієнта туди платитеме держава. Вже від липня медики отримуватимуть зарплату, відповідно до кількості людей, яких вони доглядають. 

Всі новини
Переглянуто 496 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)