У День Св. Валентина в Гусятині одружиться 5 пар

10.02.2018 18:52

Серед гусятинців все популярнішим стає проведення офіційної церемонії одруження у День всіх закоханих.

 

 Цьогоріч, як розповідають  у Гусятинському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, саме 14 лютого буде створено 5 нових родин.

        

           - У минулому році ми розписали всього три пари. В одній з тих пар наречений був іноземцем, громадянином Республіки Польща, у 2016 році чотирнадцяте лютого припало на вихідний день, тому церемоній не було, а у 2015 - у Гусятині було зареєстровано чотири молоді родини, - говорить ВО начальника Гусятинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Іванна Ділай. - Цьогоріч, заявки саме на чотирнадцяте лютого, були подані п’ятьма парами. Крім того, Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області проводить акцію для всіх закоханих  «Кохання поза часом», що дає можливість подати заяви та одружитися з 8 по 24 годину у чотирьох відділах державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, а саме: у Тернопільському міськрайонному відділі, Зборівському, Шумському та Монастириському районних відділах.

 

Нагадаємо: 

 

У смт. Гусятин на 14 лютого запланований цілий ряд цікавих і незабутніх урочистостей та подій.

А саме, святкування Дня закоханих розпочнеться о 15 годині із  відкриття благодійного ярмарку  під назвою «Від щирого серця».  

Також у програмі свята урочисте відкриття кованої скульптури, що стане символом закоханих сердець, проведення офіційної церемонії одруження пар, конкурси та розіграші романтичних призів і вечірня дискотека для молоді під назвою «Ми віримо у кохання».

Всі новини
Переглянуто 5129 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)