Незручна правда Волинської трагедії…

18.05.2018 04:30

     Українське товариство охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" презентувало двосерійній Історично-документальний фільм про Трагічні Сторінки Волині 1942-1943 років. Фільм "лукавого Ludobójstwo" ( "лукавого Людобуйство") у двох частина та Поширення через ятір Youtube. Автором сценарію та режисером є Андрій Смусь.

 

      "Саме на півночі сучасного Березнівського району Рівненської області противостояние двох імперськіх режімів, сталінського та гітлерівського, виявило свою особливо жорстокість та дволікість по відношенню до місцевого населення - Заручники грабіжніцькіх інтересів чужінськіх режімів на споконвічній українській землі. Бістрічі, Немілля, Вілля, - Волинські села, де и доніні КОЖЕН клаптик землі є Мовчазний свідком тих Кривава подій. За Переконаний дослідніків, представлена ​​ними хронологія подій має відіграті важліву роль у подалі досідженні історії Краю, відтворенні правдівої історії україно-польських взаємін того часу ", - йдет в анотації.

 

        У поясненні вказано, что авторизованого фільму намагались провести своє документальне дослідження без упередженості та фальші, надмірної політізації, яка присутности у нещірому вісвітленні тих подій окремий заанґажованімі історікамі, что ставили за мету звинувачений власне української сторони в усіх історічніх бідах.

 

        "Сюжет фільму" лукавого Ludobójstwo "побудованій на українських та польських джерелах, на документах з Архівів НКВД, на свідченнях з літопісів УПА, и, что найважлівіше, на Спогадах ще живих свідків тих подій!", - йдет в анотації.  Автори стрічки ставили за мету найти ВІДПОВІДІ на запитання:                

 

     Які Політичні плани МАВ Берлін та Москва, а такоже провідники других військово-політічніх сил на Волині, Стосовно долі Краю в условиях Війни?           

 

     Хто допомагать німецькім окупантам активно роздмухуваті етнічну ворожнечу на Волині и з якіх мотівів?  

 

     Хто насправді провокував Етнічні чистки на місцях, та Якими силами смороду здійснювалісь?

 

     Чи Кількість жертв у 42-43 роках на Волинських землях, яка озвучена польською стороною, має об'єктивні та ґрунтовні підтвердження?

        

     Яку інформацію пріховують від польського народу нещодавні скандальні решение Сейму ?

    

   "Автори фільму заклікають глядачів до АНАЛІЗУ та поиска правди, Якою б важка та гіркою вона НЕ була. Бо только об'єктивність и точність ма ють буті основою для написання правдивих сторінок історії взаємін двох сусідніх народів. Позбавлення тоді Владні органи стран-сусідів матімуть право на встановлення меморіальніх знаків та пам'ятників жертвам трагедії, як в Україні так и у Польщі. Зрозумілім становится й інше. Задля Досягнення цієї мети, нужно сделать головне - відділіті історічну правду від політики, перенести дослідження в наукову площинах, давши ши можлівість незаанґажованім історікам з обох сторон спокійно опрацювати усі наявні Свідчення, зроби відповідні Висновки. Фільм - це Заклик до такого вирішенню питання! ", - йдет у поясненні до стрічки.

 

Всі новини
Переглянуто 256 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)