Звільненим з полону виплатять по 100 тис. грн. Що для цього потрібно?

14.05.2018 08:11

     Українцям, яких було позбавлено особистої свободи та звільнено з полону бойовиків 27 грудня 2017 р. та 24 січня 2018 р., виплачується грошова допомога у розмірі 100 тис. гривень (одноразово).

 

 

 

 

 

 

     Порядок виплати коштів затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2018 р. №38. Про це нагадує прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

 

     Як роз’яснюють у відомстві, відповідно до цього Порядку, за виплатою грошової допомоги необхідно у термін, що не перевищує шість місяців з дня звільнення, звертатися із заявою до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення відповідного органу виконавчої влади Автономної Республіки Крим, районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, структурного підрозділу з питань соціального захисту населення виконавчого органу міської, районної у місті (у разі утворення) ради за місцем реєстрації/фактичного проживання.

 

      До заяви додаються:

 

- копія документа, що посвідчує особу громадянина України, іноземця або особи без громадянства (з пред’явленням оригіналу);

 

- копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті або які не є громадянами України).

Всі новини
Переглянуто 54 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)