Неформальне навчання – можливість отримати документ державного зразка.

14.05.2018 07:55

      Постановою Кабінету Міністрів України  затверджено «Порядок підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями». Цим Порядком визначено сам механізм підтвердження результатів такого навчання, зокрема, за професією кухар. 

 

        У Гусятинському центрі зайнятості на семінарах з безробітними та роботодавцями проводилось роз»яснення про те, що неформальне навчання можуть пройти працівники, які працюють на підприємствах, набуваючи при цьому професійні знання та володіють певними навичками, не маючи освіти кухаря.

 

       Оксана Черевата із села Самолусківці працювала помічником шкільного кухаря. Пізніше, перебуваючи на обліку у Гусятинському районному центрі зайнятості, цікавилася і була згідна  на таку форму навчання.

 

      Коли у Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ розпочалося оцінювання результатів неформального навчання за даною професією, директор центру зайнятості  Череватий Антон Дмитрович поінформував Оксану Миколаївну про можливість отримати офіційний документ державного зразка.

 

       Навчання проходило  2-3 травня 2018р.    Позитивний настрій та впевненість у власних силах допомогли Оксані Миколаївні проявити професійні якості перед кваліфікаційною     комісією. Старший майстер виробничого навчання РЦПТО ДСЗ Майя Сульжик зауважує, що вона серйозно підготувалася, майстерно впоралася із теоретичними і практичними завданнями.

 

      Голова комісії, постійний партнер навчального закладу, досвідчений кухар, власник Кейтерингової компанії «Кульбаба» Аліса Хагенбрух задоволена професійним рівнем претендентки, відзначила особливо вдалі смакові якості страв, відповідальне і акуратне ставлення кухаря до роботи, а головне - любов до обраної справи.

 

     Оксана Миколаївна Черевата отримала документ про освіту і від тепер має ширші можливості професійного та кар’єрного росту.

 

     

 

     Повідомляє начальник відділу активної підтримки безробітних                  М.І.Слободян

Всі новини
Переглянуто 167 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)