В урочищі «Попівський сад» стартував II районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “СОКІЛ” ("ДЖУРА"), який триватиме 10-11 травня(ФОТО)

11.05.2018 07:57

     Учнівська молодь випробовуватиме свою силу та витримку у складі 26 команд («Сокіл»- 10 та «Джура» - 16), загалом у змаганнях братиме участь близько 300 школярів, повідомляють на сторінці Гусятинської районної державної адміністрації

 

 

     На початку урочистої частини учасників гри привітали голова районної державної адміністрації Віталій Батіг, голова районної ради Василь Бойчук та начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Кащишин.

 

 

     За наказом очільника району, голови територіальної оборони Гусятинського району Віталія Батога під звучання Державного гімну України піднято державне знамено.

 

 

     Віталій Степанович вітав організаторів та учасників дитячо-юнацького військово-патріотичного заходу із початком гри. Районний керівник відзначив важливість такого дійства, адже воно спрямоване на національно-патріотичне та духовне виховання учнівської молоді, побудоване на ідеях козацького лицарства та традиціях, а також дозволяє підвищити спортивний рівень юнаків та дівчат.

 

     «Саме у ігровій формі кожен з вас готується стати захисником нашої України. Я зичу усім учасникам перемог, а у боротьбі - сили та натхнення», - зазначив голова РДА Віталій Батіг. Він також висловив сподівання, що змагання пройдуть без пошкоджень та травм, принесуть лише задоволення та додадуть потрібних навиків.

 

     Парох греко-католицької громади Петро благословив соколят та козаків на мужність, гартування волі і сили, характеру, на примноження слави рідного краю. 
«Пам’ятайте, що в серці в кожного з нас має бути Бог і Україна», - так священнослужитель звернувся до учасників гри.

 

 

     Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять славних героїв, які боролись за волю і свободу нашої держави, усіх, хто поклав своє життя за цілісність та незалежність України.

 

     Начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Кащишин висловила подяку районній владі за сприяння у проведенні заходу, колективам – за участь у цій патріотичній боротьбі. 

     Крім цього, Оксана Адамівна зичила школярам успіхів для отримання найвищих нагород, хорошого настрою та чудових вражень.

 

     Сьогодні, після проведення жеребкування, для шкільних команд - стройовий впоряд, смуга перешкод, перетягування линви, звитяжні змагання та «Квест» і, звичайно, вечірня ватра. Завтра соколята та козаки спробують себе у стрільбі, тактичній підготовці, військово-історичному конкурсі та ін.

 

Всі новини
Переглянуто 636 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)