Як не стати посміховиськом під час сексу: очікування vs реальність

11.05.2018 04:55

     Пари заради задоволення готові на найрізноманітніші експерименти, але досить часто реальність далека від наших очікувань. Як не стати посміховиськом у ліжку, а також як зберегти здоров’я та життя – в матеріалі Гусятин.com.ua

 

 

 

 

 

     Пляж

 

 

     Очікування: сонце, море, пляж і кохана людина – ідеальна формула для романтичного і казкового сексу. Особливо приваблива картинка виникає на заході сонця. 

 

     Реальність: по-перше, знайти безлюдний пляж у межах населеного пункту практично нереально, тому є шанс зазнати небажаної слави. По-друге, приготуєтеся до того, що пісок у вас буде всюди, де тільки можна, у тому числі й в інтимних зонах. Це загрожує тим, що задоволення змінитися неприємним тертям і печією.

 

Сторонні предмети

 

     Очікування: нові і незвичайні відчуття, які партнер сам вам не в силах подарувати.

 

     Реальність: у кращому разі це може закінчитися викликом швидкої і сором’язливим прийомом у лікаря. У гіршому випадку  це може завдати непоправної шкоди вашому здоров’ю, аж до безпліддя. Тому краще сходіть у секс-шоп і не забудьте прочитати інструкцію до того, що ви там купите.

 

     Вершки

 

 

     Очікування: випробувати відчуття ледве не всіх героїнь романтичних мелодрам. Ще й не тільки отримати задоволення від сексу, а й перекусити.

 

     Реальність: липка і солодка рідина швидко почне танути від температури тіла. Уявіть, все тече по вам і на чисту постіль. У підсумку відразу побіжите відмиватися, ще й прати білизну доведеться. Висновок: секс – у ліжку, їжа – на кухні.

 

Свічки

 

     Очікування: атмосфера романтики і загадковості, ще й тіло в напівтемряві виглядає краще.

 

     Реальність: у пориві пристрасті ви можете легко перекинути свічку і тоді до вас вже приєднаються пожежні. У гіршому випадку ще й опіки отримаєте. Тому порада: купуйте свічки у щільних посудинах з високими бортиками і розставляйте подалі від вашого ложе. А найкраще – просто встановіть у спальні регулятор світла: і романтика буде і вже точно не згорите.

 

     Ванна

 

 

     Очікування: тепла вода, пінка, свічки і ви такі милі та голенькі, ніжитеся у ванній.

 

     Реальність: по-перше, мало хто може похвалитися ванною розміром з озеро, в якій може поміститися дві людини. В іншому випадку це може перетворитися у незграбний тетріс. По-друге, там де є вода і мило зазвичай слизько. Так ваш секс може перервати терміновий візит до травматолога.

 

Кухня

 

     Очікування: відразу перед очима постає картина, як ваш чоловік або дружина готують смакоту на кухні, а тут ви ззаду підходите і починаєте загравати. А далі іскра, буря, шалений секс…

 

     Реальність: як мінімум залишитеся без вечері. Однак, на кухні купа гострих предметів, скла і місць, де можна гарненько обпектися. Внаслідок є небезпека у пориві добре зацідити своєму партнеру чимось. Тому краще спочатку підкріпіться, наберіться сил, приберіть зі столу, а потім вже можна. А краще знайдіть собі цікавіше місце для сексу. 

 

     Автомобіль

 

     Очікування: не секрет, що практично всі чоловіки мріють про оральні пестощі за кермом. Задоволення, екстрим і це все в одному флаконі.

 

     Реальність: для початку, як ви собі це уявляєте в реаліях українських доріг? Добре, якщо вас просто зловлять патрульні і присоромлять. Але це може стати причиною ДТП, а які це матиме наслідки, ніхто не знає. Якщо вже сильно хочеться, то зупиніться десь на  безлюдному місці і розважайтеся скільки душі завгодно.

 

     Балкон

 

     Очікування: гострі відчуття і море задоволення. Ще б пак! Кохана людина, висота, гарний краєвид.

 

     Реальність: якщо ви живете у багатоповерхівці спального району, то у вас є всі шанси стати його головною зіркою. Тим паче, якщо балкон не закритий це вкрай небезпечно для вашого життя. Можливість зірватися більша, ніж вам буде здаватися у пориві пристрасті. І взагалі не потрібно займатися сексом у місцях, де можна шию зламати. Пам’ятайте! Безпека понад усе!

 

     Стриптиз

 

 

     Очікування: ви повільно, під еротичні звуки саксофона знімаєте із себе одяг, при цьому красиво і сексуально рухаєтеся.

 

     Реальність: давайте на чистоту, більшість з нас не володіє навіть азами хореографії. Тому ваш еротичний танець скоріше за все буде схожим на конвульсії. Щоб уникнути фіаско не соромтесь записатися на заняття по стрип-пластиці. У цього безліч плюсів: у вас з’явиться нове захоплення, гарна фігура і рухатися навчитеся.

 

     Варто брати приклад з Ченнінг Татум і Дженни Дуан.

 

 

Гамак

 

     Очікування: красиве возз’єднання з природою і вашим партнером під звуки цвіркуна у траві.

 

     Реальність: швидше за все ваш акт закінчиться на землі. У гамаку зазвичай місця достатньо лише для однієї людини. Тим паче, ви або перекинеться, або заплутаєтеся в мотузках, а це вже небезпечно.

 

 

     До слова, якщо вам хочеться зайнятися сексом у туалеті, відкиньте забобони! Це, звичайно, не шикарне ложе, але навіть у тісній кабінці можна отримати задоволення і подарувати його партнерові.

 

Всі новини
Переглянуто 265 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)