Гусятинці вклонились святій пам’яті загиблих на фронтах найжорстокішої війни людства (ФОТО)

09.05.2018 12:23

Цьогоріч, вже вчетверте, в Україні відзначають 8 травня як День пам’яті і примирення, а 9 травня – як День перемоги над нацизмом. Офіційним символом вшанування жертв Другої світової війни є зображення червоного маку. Ця квітка – ще один об’єднавчий символ, поряд з українським гімном, гербом та прапором, повідомляють на сторінці Гусятинської районної державної адміністрації

 

 

     Сьогодні, у переддень Дня пам’яті та примирення, священики, представники влади, трудових колективів, громадськість селища Гусятин урочистою колоною прийшли до Меморіалу Слави, щоб віддати шану та молитву за загиблими на фронтах Другої світової війни та новітніх героіїв.

 

 

     Урочистій ході передував флеш-моб, у якому було відображено перші миттєвості несподіваної та довготривалої війни у нашому краю.

 

 

     Поминальну панахиду служили священники різних конфесій.

 

 

     Мітинг-реквієм розпочався виконанням Державного Гімну.

 

 

     Із вітальними словами до присутніх звернулися очільники районної та місцевої влади.

 

     Так, голова райдержадміністрації Віталій Батіг дякув громаді, що знайшли час прийти і вклонитись святій пам’яті загиблих на фронтах найжорстокішої війни людства. Віталій Степанович ділився враженнями від спілкування із учасниками бойових дій, яких відвідав напередодні. Районний керівник провів паралель із сьогоденням, зазначивши, що на жаль, перемога у сьогоднішній війні ще не прийшла. Він дякував учасникам АТО та матерям загиблих солдатів за участь у заході. Зичив миру, перемоги, щоб наші хлопці повернулися із східних кордонів здоровими та неушкодженими.

 

 

     Під час мітинг-реквієму із словами звернулися голова районної ради Василь Бойчук та голова Гусятинської об’єднаної територіальної громади Михайло Левицький. Посадовці переконані, що українці завжди платили надзвичайно велику ціну за перемогу, і висловили переконання, що довгоочікуватий мир таки буде.

 

 

     До підніжжя Меморіалу Слави поклали гірлянду, квіти і запалили свічі.

 

 

     Палаючий вічний вогонь завжди нагадуватиме нам про ціну нашого сьогодення, про те, що нам треба берегти і за що боротися.

 

Всі новини
Переглянуто 194 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)