Як же АТОвці ділять між собою крісло головного лікаря Гусятинської ЦРКЛ..?

08.05.2018 05:31

      Так,про своє бажання обійняти посаду головного лікаря Гусятинської ЦРКЛ заявили два кандидати: теперішній головний лікар Гусятинської ЦРКЛ- Веселовський В.П., та голова ради трудового колективу Гусятинської ЦРКЛ-Місяць А.В., опублікував на своїй сторінці у фейсбук Василь Дубина

 

     Тож зараз йде активна дискусія на цю тему. Вірніше "техаська різня" між кандидатами. Учасники АТО зіштовхнулися між собою лоб в лоб. Відчуваю, буде гаряче...♨️

 

     То як же АТОвці ділять між собою крісло головного лікаря Гусятинської ЦРКЛ..? І так, по порядку..

 

     Місяць А.В. замість того, щоб чесно виграти, вирішив зробити хід конем, і облити брудом свого опонента. Андрій Васильович написав клопотання прем'єр-міністру України, і цим самим заявив що він боягуз "з великої літери"

 

     В самому клопотанні пише, що кошти державою на медицину виділяються, АЛЕ ВОНИ РОЗБАЗАРЮЮТЬСЯ НЕ ДОХОДЯЧИ ДО ПАЦІЄНТІВ І ПРАЦІВНИКІВ ЛІКАРЕНЬ.

 

     Нарікає на те, що в Гусятинському районі економічно-необгрунтовано функціонує 2 пологових відділення. І, вважає, що було б доцільніше злити два пологових відділення в одне, З МЕТОЮ ЕКОНОМІЇ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ.

 

     Жаліється на те, що головний лікар призначив собі сомовільно 50% надбавки до заробітньої плати без дозволу районної ради. Також отримують надбавки і працівники адміністративного апарату та бухгалтері лікарні.

 

     А от над рядовим персоналом у Гусятинській ЦРКЛ знущаються. Відправдяють у безоплатні відпустки. Збиткуються також над санітарками, яким недоблачують за роботу із шкідливими речовинами.Недоплачують і лікарям у нічні зміни.

 

     Так от, чому я це пишу..? Тому що розчарований такими методами боротьби за "місце під сонцем" Адже, насамперед, потрібно бути людиною. І самому би було зовсім неприємно отримати бажану для себе посаду підлістю!!!!

 

Всі новини
Переглянуто 2122 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)