Кому на Гусятинщині найлегше знайти роботу?

26.04.2018 07:02

           На Гусятинщині поменшало безробітних, – кажуть в районному центрі зайнятості. Наразі у краї статус безробітного має 961 особа, що на 144 чоловік менше ніж за такий же період минулого року. Адміністрація сайту Гуятин.com.ua пропонує інформацію, яка вкрай буде корисною для пошуку роботи...

 

     Серед безробітних в районі переважають жінки. Вакансій для чоловіків трохи більше, роботодавці переважно потребують водіїв, трактористів і енергетиків.Позитивна тенденція пов’язана із сезонними роботами.

 

     Станом на 1 квітня на обліку в центраі зайнятості нашого району перебувала  961  безробітних, серед них більшість – цежінки допенсійного віку .Загалом за три місяці 2018-го до центру зайнятості Гусятинщини звернулися 400 осіб і 192 із них уже працевлаштували. 

 

     З початку року зареєстровано 529 вакансій.

 

     На Гусятинщині роботодавці борються за кваліфікованих робітників. Деякі підприємці готові платити більше, щоб заповнити вакансії трактористів, енергетиків, водіїв. Їм пропонують від шести до десяти тисяч гривень, а при ущільненому графіку може бути і більше.

 

     «В нас справді зараз є багато хороших пропозицій для фахівців робітничої галузі. Роботодавці усе частіше пропонують вакансії із заробітною платою у двічі, а  то й у тричі разів більшу за мінімальну. До прикладу, є багато пропозицій для водіїв  за місячний заробіток – понад 7 тис. грн. Трактористам-машиністам пропонують заробітну плату – 4  – 5 тис. грн., вагарям – 5 – 6 тисяч гривень, старший майстер – 9 – 11 тис грн., обліковцю зерна та апаратнику оброблення зерн пропонують зарплату – 5 - 7 тис. грн., продавцям, швеям та оббивальникам меблів пропонують близько 4 тис.грн», – відзначили у районному центрі зайнятості.

  

     За інформацією районнго центру зайнятості, цього року більшість запропонованих вакансій передбачають розмір зарплати – вище мінімальної. Однак проблемою залишається працевлаштування молоді з вищою освітою за спеціальністю. Тут пропонована зарплата – на рівні мінімальності, кількість вакансій – також невелика.

Всі новини
Переглянуто 594 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)