На Гусятинщині вперше влаштували сплави для людей з інвалідністю

25.04.2018 07:15

     Перші катання на катамарані, у яких взяв участь чоловік на інвалідному візку та дитина з ДЦП, влаштували в Гусятині у неділю, 22 квітня. Такі сплави, як кажуть організатори, робитимуть і надалі, бо є чимало охочих. 

 

 

 

 

     - В Гусятині є такий чоловік з інвалідністю Іван Космина. Взимку у facebook я написав, чи можу комусь допомогти, в чомусь посприяти, і він у коментарях попросив організувати якийсь сплав для людей на візках, - каже Борис Гора.

 

     - Ми зварили одне крісло, щоб його можна було кріпити на катамарані. І в минулу неділю, 22 квітня, на Збручі в Гусятині випробували як це працює, чи практично, щоб зробити ще одне таке крісло. Було багато охочих дорослих, дітей. Був хлопчик з ДЦП. 

 

 

     Чоловік каже, що проводитимуть такі сплави і влітку, але в будні. Він приїжджатиме в Гусятин і проводитиме такі катання. - Поки з нами про це говорили лише в Гусятині, там є інтузіасти, які зацікавлені в такому відпочинку, - каже пан Борис.

 

     - Іван підключатиме місцевих жителів, інформуватиме їх. Для людей це безкоштовно, але в мене є умови, щоб не пили, не курили, спілкувались українською і при потребі могли прибрати якусь територію. Будемо пропагувати щось корисне і краще.     Чоловік хоче показати природу людям, які мають інвалідність.

 

      - Людей п'ять точно є, які з інвалідністю, але дуже хочуть спробувати покататись на катамарані, - каже пан Борис.

 

     - Якщо є охочі, то просто хай до мене телефонують і ми вже домовимось коли, що, де і як. Подібні сплави планую розпочати з середини-кінця травня. Поки, що в мене є лише одне крісло, тому не можу багатьох людей долучити. Хіба придумаємо, як прикріплювати візки на катамаран.  До того ж, на кожну людину з інвалідністю, як каже пан Борис, потрібен один-два волонтери, родичі або друзі. 

Всі новини
Переглянуто 450 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)