«Знайди себе» на тему "Весняна депресія: причини і як впоратись з нею "

25.04.2018 07:02

     19 квітня 2018 року у Гусятинському центрі зайнятості відбулося чергове засідання клубу для жінок «Знайди себе» на тему "Весняна депресія: причини і як впоратись з нею ".

 

 

 

 

 

 

 

     На засідання була запрошена психолог територіального центру Ірина Марцишин. Вона розповіла присутнім що таке депресія та депресивний стан, чому вони виникають, які причини їх викликають. Разом з безробітними психолог розглянула сиптоми весняної депресії у жінок .Одним з головних ознак депресивного розладу організму є смуток, занепад душевних і фізичних сил.

 

     Якщо у осіб спостерігаються такі сиптоми, значить підступний стан не обійшов їх стороною. Найкращими ліками таких станів є: сон, перегляд улюбленого фільму, читання цікавої книги, спорт, балування себе чимось смачненьким,  прогулянка містом, догляд за домашніми тваринками, похід по магазинам, ароматерапія, музична терапія, улюблена справа (хобі). Впоратись з весняною нудьгою не так вже складно. У першу чергу не варто піддаватися емоціям. Вони лише тимчасові, вони пройдуть. Все проходить, піде і весняна депресія. Можна зробити висновок , що депресія , зовсім не така, якою її звикли вважати. Її можна побороти і легко це зробити.

 

     Запрошені жінки вступали в бесіду, ставили питання. Вони з цікавістю пройшли тест для визначення ступеня прояву депресії, обговорили його. 

 

     У заході взяло участь 6 безробітних жінок. 

 

Всі новини
Переглянуто 200 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)