Що економніше: поїзд, автобус чи blablacar

17.04.2018 07:08

     Наш Гусятин вирішив порівняти, як вигідніше подорожувати: поїздом, автобусом чи скористатись послугами blablacar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Для аналізу ми обрали чотири найпопулярніші напрямки: Гусятин-Тернопіль, Гусятин-Хмельницький, Гусятин-Львів і Гусятин-Київ. «Дістатись» у ці пункти спробуємо поїздом, автобусом та «підсівши до когось в авто по дорозі» (blablacar).

 

     Отож, ціна на квиток у поїзді із Гусятина в Тернопіль  коливається в межах 26 грн . І на ціні можна заощадити. Щоправда, в дорозі треба буде провести пів дня. І умови проїзду – відповідно.

 

     Вартість квитка на автобус за цим маршрутом – від 65 до 68 грн. Тривалість поїздки – 2 год. 30 хв. – 3 год.

 

     Ще є один варіант, яким досить часто нині користуються молоді жителі Гусятина,- blablacar. Це – найбільший сервіс для пошуку попутників по всій Європі та Україні, що поєднує водіїв і пасажирів, яким по дорозі. На сайті www.blablacar.com.ua ви можете задати всі необхідні параметри – день поїздки, час, напрямок, тривалість поїздки, наявність і кількість вільних місць навіть візуально познайомитись із водієм, написати йому та отримати повну інформацію (місце відправлення, розмір багажу, перевезення посилок чи тварин тощо). До того ж, тут можна також переглянути рейтинг водія, почитати відгуки про нього, щоб почуватися в безпеці.

 

     Для пошуку ми вибрали поїздку з Гусятина в Тернопіль на 28 березня. На сайті сервісу blablacar ми знайшла декілька пропозицій. Вартість одного місця, за вказаною на ресурсі інформацією, - від 45 до 60 грн.  Тривалість поїздки можна безпосередньо уточнити у водія.

 

     Зручно, але треба перевіряти

 

     У таблиці представлене порівняння по інших обраних маршрутах:

 

 

                                                     Дані станом на 28 березня 2018 року

 

 

     Що стосується комфорту, безпеки та цінової політики. Судячи з отриманих даних, у  вагоні можна проїхати дешевше, ніж в автобусі. Але тривалість поїздки в окремі населені пункти може бути довшою. До того ж, не завжди є відповідне залізничне сполучення. Потрібно доїжджати до найближчої станції, а звідти – вже їхати автобусом чи машиною.

 

     Стосовно blablacar – це, безперечно, виклик сучасності. Усі українці, у тому числі і жителі Гусятина активно ним користуються. 

 

     Мені набагато зручніше їхати з людьми в машині, ніж добиратися поїздом. Маю можливість зекономити і час, і гроші, і нерви. По-перше, в автомобілі особисто для мене зручніше, по-друге, не потрібно приходити на вокзал, переповнений людьми, чекати в черзі за квитком. Можна дистанційно домовитись з водієм, куди мені зручніше підійти, де саме він може мене підібрати.

 

     Що стосується ціни, то тут як коли, раз на раз не приходиться. Часом blablacar дешевше, а деколи і ціна на квиток може бути менша.

 

     Говорячи про переваги не варто ще забувати і про інший момент – безпеку та впевненість у водійському досвіді попутників. 

 

     Перший раз, коли я їхала, то дуже боялася, читала відгуки про водія, писала йому повідомлення, дізнавалась, хто саме ще їхатиме у машині. І лише тоді приймала рішення. Зараз уже простіше до всього ставлюся, хоча, звісно, переглядаю рейтинг водія, моніторю відгуки про нього. На практиці завдяки blablacar я познайомилась з багатьма цікавими людьми з різних міст, дуже хороші люди, з деякими навіть товаришую. 

 

     Насправді, питання безпеки стосується і пасажира, і водія. Тут потрібно – вивчати профіль, перевіряти, читати відгуки і вірити в краще.

Всі новини
Переглянуто 205 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)