Акція "Випускник" у Хоросткові(ФОТО)

16.04.2018 09:45

     12 квітня 2018 року фахівцями відділу активної підтримки безробітних Гусятинського районного центру зайнятості було проведено виїзний профорієнтаційний захід для молоді «Зазирни у майбутнє»  для учнів 8-их класів НВК « ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ №2 м.Хоростків, що є опорною школою району.

 

 

 

 

 

     Захід проведено з метою мотивації учнів до вибору актуальних та сучасних професій, затребуваних на ринку праці, професійного самовизначення.

 

     Профорієнтатор центру зайнятості Любов Підлипняк розповіла школярам про те, що потрібно знати для того, щоб "вдало" вибрати майбутню професію, які важливі кроки необхідно здійснити для зваженого рішення, як уникути помилок при виборі професії. Вона зазначила, що при всій складності вирішення проблеми сформулювати правило вибору професії дуже просто: необхідно, щоб ця професія відповідала схильностям, можливостям людини і була потрібна людям та суспільству. Фахівець відділу активної підтримки безробітних Наталія Козир ознайомила школярів з формулою вибору професії «Хочу.Можу.Треба.»,  з класифікацією професій, з  вимогами, які ставить до людини та чи інша професія .

 

     Інтерактивні форми спілкування дали можливість школярам закріпити поняття «тип професій», розгалуження понять «професія», «спеціальність» та «спеціалізація», практично відпрацювати профорієнтаційну формулу «хочу»-«можу»-«треба».

 

     В ході заходу учні навчались, як уникати помилок і розчарувань при виборі професійного шляху, та отримали багато корисної та важливої інформації, що обов’язково стане їм у нагоді при вирішенні питання професійного вибору. Фахівці центру зайнятості побажали восьмикласникам вдалого професійного вибору та наголосили на  можливості  пройти профорієнтаційного тестування як безпосередньо в центрі зайнятості, так і он-лайн, за допомогою Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри.

 

     Захід пройшов в атмосфері щирості,  довіри, активної дискусії. В заході взяли участь 39 восьмикласників.

 

Всі новини
Переглянуто 116 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)