Київстар обмежив швидкість інтернету – кому і на скільки

13.04.2018 07:43

      З  11 квітня український мобільний оператор Київстар встановив обмеження швидкості інтернету в 1,8 Мбіт/c після використання перших 6 тис. Мб на добу. При цьому, обмежень щодо обсягу споживаного трафіку не буде.

 

 

 

 

 

 

 

     Обмеження можуть бути використані відносно тих абонентів, які використовують аномально великий обсяг інтернету і перевантажують мережу.

 

     – Статистика вказує, що 0,5% абонентів регулярно використовує аномально великі обсяги мобільного інтернету – більше 100 тис. Мб щомісяця. Ці абоненти перевантажують мережу оператора і значно уповільнюють швидкість інтернету для інших 99,5% абонентів, – заявили в компанії.

 

     Компанія може застосовувати політику справедливого користування мережевими ресурсами: для абонентів, які використали протягом доби більше 6 тис. Мб мобільного інтернету, послуга передачі даних до кінця дня може надаватися на швидкості до 1,8 Мбіт/c для надання рівноправного доступу до якісного мобільного інтернету і захисту більшості абонентів від дискримінації.

 

     При цьому у Київстарі підкреслюють, що 6 тис. Мб трафіку вистачить на 7 годин перегляду відео або на 82 години прослуховування музики у гарній якості.

 

     Нагадаємо, 6 квітня у абонентів Київстару з’явилася можливість користуватися 4G.

Всі новини
Переглянуто 139 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)