Ваш телефон вкрали! Як знайти смартфон самостійно

12.04.2018 06:39

      Що робити, якщо ваш телефон вкрали чи ви його загубили? Розвиток сучасних технологій дозволяє самостійно відслідкувати та знайти ваш гаджет.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Якщо брати основні виробники: Apple, Google, Microsoft – вони мають стандартну функцію “знайти свій пристрій”. Тобто дана функція вбудована в операційну систему вашого телефону.

 

     На сайті кожної з цих компаній можна зайти інструкції – як правильно увімкнути налаштування, або правила з керування даною функцією, тобто пошук локації, де знаходиться пристрій та можливість робити фотографії.

 

     Також, ви можете заблокувати свій пристрій чи стерти з нього всі для вас важливі дані. Це головна функція проти крадіжки.

 

     Існує цілий ряд інших рішень – приватні та корпоративні додатки для знаходження викраденого пристрою.

 

     Якщо це корпоративний пристрій і його вкрали, на центральний сервер автоматично скидається вся інформація. Якщо це приватний гаджет, то інформація має надходити на авторизований особистий кабінет на сайті компанії.

 

     Спеціальні додатки проти крадіжки потрібно завчасно встановлювати на ваш пристрій. Таким чином, ви зможете одразу отримати геолокацію та можливі фото, що зможе віднайти пристрій перш ніж його вимкнуть.

Всі новини
Переглянуто 305 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)