"Великдень об’єднує" у добрій справі!(ФОТО)

06.04.2018 06:25

     Ідею проведення акції підтримали селищний голова-М.М.Левицький, старости та депутати Гусятинської ОТГ. Підтримували й допомагали юнакам та дівчатам їхні наставники: викладачі та вчителі.
 
 
 
 
 
 
 
     Учасники акції підготували цікаві та змістовні композиції на Великодню тематику: писанки, крашанки, Пасхальну випічку, вишивані роботи, вироби з соломки, тканин, паперу та інших засобів. Кожна робота вражає своїм задумом, оригінальністю та повнотою розкриття головної ідеї акції: «Великдень об’єднує Україну».
 
 
     Великдень – це свято, коли прийнято ділитися із ближнім добром, теплом. Великдень – час, наповнений світлом і радістю, бажанням допомогти та підтримати тих, хто потребує уваги.  Учні Гусятинської школи не забули про військових, які знаходяться на передовій, захищаючи мир та спокій українців.  Учнівські колективи закладу виготовили писанки-обереги для тих, хто зараз далеко від нас. До доброї справи також долучилися учні   РЦДЮТ та Центру культури та дозвілля.  Готуючи писанки-обереги,  висловили надію, що вироби, виготовлені їхніми руками, зігріють душі бійців у Великдень. 
 
 
     Привітали учасників та гостей свята голова Гусятинської ОТГ- Михайло Левицький . Він подякував за цікаву ідею та її втілення, зауваживши, що ця акція справді об’єднала місцеву молодь, згуртувала колективи, створила гарний Великодній настрій усім присутнім. Представники влади запевнили, що започаткована того року ідея проведення акції «Великдень єднає», обов’язково стане традиційною.
 
 
 

Всі новини
Переглянуто 247 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)